Mezi elfy proti své vůli přehled

Mezi elfy proti své vůli https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/308313/bmid_mezi-elfy-proti-sve-vuli-xL9-308313.jpg 4 446 446

Panův tajemný odkaz série

Felicity Morganová je ta nejobyčejnější holka z celého Londýna. Je jí sedmnáct, ještě nosí rovnátka a móda je pro ni cizí slovo. Je pořád nevyspalá, protože vypomáhá mámě v jejich hospodě. Když se ve škole objeví nový kluk, krasavec, ze kterého jsou všechny holky naprosto paf, je jí to nějak jedno. Jenže on je jí pořád v patách, jako by byla jediná holka na celém světe. Někdy se na ni podívá tak, jakoby uměl číst její myšlenky. Krásně voní senem a rašelinou, a navíc je vtipný a chytrý. Když jí jednoho dne řekne, že právě ona je podle věštby předurčená, aby zachránila říši elfů, pomyslí si, že se asi zbláznil. Zblázní se i ona a vydá se s ním na cestu za tajným posláním?... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Fragment (ČR)

Das geheime Vermächtnis des Pan , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mezi elfy proti své vůli. Přihlašte se a napište ho.

Artep071
03.05.2024 4 z 5

Vtipné, čtivé, pro mě nepředvídatelné.
Užila jsem si to a těším se na pokračování :)

ElessaRiverbow
08.02.2024 3 z 5

Knihu jsem už kdysi četla spolu s druhým dílem a teď si dávám rereading, abych mohla přečíst i ten poslední. Je poznat, že to už není čtení pro mě - je to takové až moc dětské. Krátké kapitoly ale zaručily, že se příběh četl hodně rychle. Největší mínus knihy je asi to, že se tam většinu času nic neděje. Felicity byla fajn, Lee mě ze začátku trochu vytáčel. Do pokračování se pustím, protože chci konečně přečíst celou sérii.

~ 3,5/5 ~

majavcelicka
18.01.2024 5 z 5

A nutně potřebuji další díl !!! Opravdu se mi kniha moc moc moc líbila.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Mezi elfy proti své vůli v seznamech

v Právě čtených12x
v dalších seznamech10x

přátelství elfové pátrání v minulosti

Sandra Regnier
německá, 1974