Paper Girls 3 přehled

Paper Girls 3
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/500559/bmid_paper-girls-3-7dt-500559.jpg 4 38 38

Paper Girls série

< 3. díl

Brian K. Vaughan, autor komiksového bestselleru SAGA, a Cliff Chiang, proslavený svou prací na WONDER WOMAN, se spolu s uznávaným koloristou Mattem Wilsonem a novátorským lettererem Jaredem K. Fletcherem vrací s temně dramatickým třetím dílem PAPER GIRLS. Lze uniknout osudu? Na to budou muset Máca a její kamarádky přijít v daleké a nebezpečné verzi Clevelandu, kam odcestovaly z roku 2000. A navíc se konečně odhalí tajemství záhadného „Veleotce“, který dívky pronásleduje napříč časem.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Paper Girls 3. Přihlašte se a napište ho.

Disease
18.12.2023 4 z 5

Zakončení v pohodě, jako u druhého dílu platí, že kdybych to četl kontinuálně, mohlo by to být i za plný počet.

Atlantis
20.11.2023 3 z 5

Paper Girls mi k srdci celou dobu nepřirostly. Holky jsou si až moc podobné, sci-fi prvky až příliš zamotané a vlastně mi bylo celou dobu jedno, jak to dopadne. I tak bylo ale finále takové... nemastné, nijaké. Krásné barvy nezachrání příběh, u kterého mi nezáleží na postavách. Nejlepší shrnutí je asi tento poznatek - kromě Mácy bych asi nedal dohromady jména hlavních hrdinek.

spencer
11.06.2023 4 z 5

Spolu s finálem přichází i odpověď na několik zásadních otázek. Musím uznat, že čím více se děj blížil konci, tím jasněji se motivy soustředily vedle cestování časem taky na přátelství. Tento díl si rozhodně pohraje s vaší myslí. Jen mě trochu mrzí samotné zakončení. Po tak silném build upu jsem čekala malinko víc. I tak jsem si všechny díly užila a budu je rozhodně doporučovat i nadále :)

Vychází Pohřbené kosti, Musím tě zradit a další knižní novinky (38. týden)

18.09.2022

Kniha Paper Girls 3 v seznamech