Takový to byl muž přehled

Takový to byl muž https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/464760/bmid_takovy-to-byl-muz-TiM-464760.jpg 4 67 67

Parchanti z Jihu série

EARL TUBB je naštvaný starý chlap. A má velikou pálku. EULESS BOSS je zase trenér vysokoškolského fotbalového týmu, který už nemá v kanclu kam stavět poháry pro vítěze… a kam pod tribunami zahrabávat mrtvoly. A podobných lidí potkáte v alabamském okrese Craw fůru, stačí zajít do Bossova grilu nebo na jeho stadión. Poznáte víc parchantů z amerického Jihu než kdy předtím. Drsná jižanská série od Jasona Aarona a Jasona Latoura!... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Crew

Here Was a Man , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Takový to byl muž. Přihlašte se a napište ho.

Kate18
04.04.2023 5 z 5

Super jižanský kousek, těším se na další svazek. Přesně takhle nějak si asi představujeme, jak to chodí na vidláckém jihu.

Kopta
30.01.2023 4 z 5

Samozřejmě kde jiné než v Bible Belt. Zajímavý počin, který rozhodně má do budoucna, co nabídnout. Motivace možná trochu kolísavé, ale zatím dobré.

Atlantis
16.01.2023 3 z 5

Jason Aaron se opět pouští do sociálně odloučené oblasti plné vidláků, zaostalců a jednoho velkého bosse. Říkal někdo Skalpy? Neměl by, protože Parchanti jsou minimálně o jednu kvalitativní třídu níže. Vše je zde hrozně povrchní a ani po přečtení první knihy tak nějak nechápu, proč postavy dělají to, co dělají. A kvůli tomu si k nim nedokážu vytvořit vztah, ať už kladný, nebo záporný. Čeká na mě doma ještě druhý díl, tak uvidíme, jak se tenhle příběh pohne.

Knižní novinky (48. týden)

28.11.2021

Čím má asi jeden ubít čas v okrese Craw v Alabamě, když je pátek večer?

Nikdy jsem se tě kurva neprosil o nic, ty ubohej pojebanej vole. Bóóže, jak jsem byl rád, když jsi umřel.

Všechno to zašlo moc daleko. Měl jsem odjet, dokud to šlo. Měl jsem se sbalit a zmizet. Měl jsem...

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Takový to byl muž v seznamech

v dalších seznamech1x