Zkouška odvahy přehled

Zkouška odvahy https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/513225/bmid_zkouska-odvahy-jfQ-513225.jpg 4 28 28

Parchanti z Jihu série

< 4. díl

Trenér Boss drží okres Craw pod krkem z jediného důvodu: hodně vyhrává ve fotbale. Takže pokud chce unikat svým nepřátelům i po nejtrapnější a nejhorší porážce kariéry, musí být ještě míň trenér a ještě víc zločinec. A těch nepřátel je čím dál víc: včetně Roberty Tubbové, která přijela do města vyzbrojená nejen pár zásadními dotazy na to, jak zemřel její otec, ale i doslovně, tedy zbraněmi. Cenami ověnčená, jižansky v oleji smažená drsná série od hvězdného týmu JASON AARON a JASON LATOUR nově s účastí CHRISE BRUNNERA se vracejí pro další chlapskou porci fotbalu, smaženého jídla a krve.... celý text

Komiksy
Vydáno: , Crew

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zkouška odvahy. Přihlašte se a napište ho.

Atlantis
08.09.2023 2 z 5

Tahle série je naprosto zbytečně tlačená na sílu. Já prostě nevěřím, že kvůli blbému fotbalu se z lidí stávají masoví vrazi mrzačící děti na potkání. Ani jedna z postav mi není sympatická, žádné nefandím. Navíc se zde střídají kreslíři a jeden má ten styl nepřehlednější než druhý. Podle finálního dovětku to vypadá, že bude další díl, ale já si jej už asi nechám ujít.

Kopta
26.06.2023 4 z 5

Za mě stejná zábava ako vždy. Jen si teda říkám, že ta originalita a způsob nemůže ze sebe těžit donekonečna. Moc dílů to už za mě nevydrží.

MARTh
11.05.2023 5 z 5

Dobře ONA, hezkypěkně.....konečně někteří parchanti dostali to, co si zasloužili a k čemu se již delší dobu postupně a tak nějak plíživě schylovalo. Nebo ještě ne? Nechám se překvapit. Mi se to líbilo, to co jsem očekával jsem také dostal. 5*

Falešné růže, Osamělé srdce a další knižní novinky (16. týden)

16.04.2023

Jeden mač sezónu nedělá.

Co se hergot himl děje v okrese Craw?

Asi bude ještě hůř.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Zkouška odvahy v seznamech