Past přehled

Past https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/5440/bmid_past-w4y-5440.jpg 4 158 158

Román o falešném umění dvojího života.Manželka notáře Kaila a jeho milenka s desetiletým synem jsou po jeho náhlé smrti donuceny žít v jednom domě.Chtějí se zbavit jedna druhé a začít nový život, ale nejprve musí uniknout z pasti, v které se zkřížily jejich protichůdné plány.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Past. Přihlašte se a napište ho.

Babo
23.09.2022 4 z 5

Kniha se opět čte dobře,ale je už příliš překombinovaná a jen málo uvěřitelná a proto jednu hvězdičku ubírám. Je to škoda,ale tentokrát jsem nevěřila ani jedné z postav .

knihovniceS
18.04.2022 4 z 5

Past
Po dočtení jsem rozpolcená. Věřím, že celý děj románu je jen fabulace – fantazie autorky. Zapeklité vztahy, drama, postava hlavní hrdinky Milany nemůže být skutečná a její sokyně Gally také ne. Kniha se čte velmi dobře. Zápletek je hodně a oči slzavé. Nechci nic prozradit, román stojí za přečtení. Dávám 4 hvězdy a doporučuji

Aneleh
30.11.2021 3 z 5

Knize se nedá upřít zajímavost a velmi dobře popsaná psychologie všech postav, i když pochybuji, že to o čem se tu píše, by se někdy v reálném životě mohlo stát. Úmrtí lidí je bráno tak nějak bez citu, hlavně smrt dítěte matku nějak zvlášť nezasáhla, to mi přišlo hrozné, že se vrátí z psychiatrie, toto jí oznámí a ona funguje normálně dál. A že by tak velké dítě nepoznalo kakao a vážně by ho vypilo s muchomůrkou? Prostě až moc do očí bijících neuvěřitelností a ty mi kazily dojem z jinak dobře napsané knihy.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Past v seznamech

v Právě čtených4x