Pavián mezi lidmi přehled

Pavián mezi lidmi
https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/44750/bmid_pavian-mezi-lidmi-vTl-44750.jpg 4 31 31

Na Zemi přistane mimozemšťan jménem Čtyři-nula z planety Pavie a učí se společenskému chování, které ze své planety nezná. Spíše než na SF motivy je kniha zaměřena jako zábavná učebnice společenského chování.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pavián mezi lidmi. Přihlašte se a napište ho.

petra.kosiky
26.02.2022 5 z 5

Pěkná dětská knížka se spoustou vtipných obrázků (spíš kreslených vtipů). Četla jsem ji dětem před spaním - ráda jsem si ji připomněla.

_terka_
17.09.2018 3 z 5

Jednoho dne na zem přistáli 2 mimozemšťané z planety Pavia. Protože nebyli z naší planety a neuměli se moc bavit, tak si lidé mysleli, že jsou to blázní. A rovnou je zavřeli do blázince. Jednomu z nich, který se jmenoval čtyři nula, se mu podařilo utéct.

Čtyři nula se seznámil s rodinou Etiketových, u kterých se zabydlel. A protože byl z jiné planety tak neuměl spoustu věcí a tato rodina mu v tom všem pomáhala. Jednoho dne, když šel už sám, Čtyři nula se podívat do města. Tak ho tam chytili, protože se zachoval spatně, a zavřeli ho zase do blázince. Kde se potkal se svým kolegou. A potom se vrátili zpět na planetu Pavia.

Nejvíce mě bavila příhoda, kdy se Čtyři nula učil u rodiny Etiketových různé věci, třeba, aby se naučil smát museli ho děti z rodiny vzít do kyna a tam se poprvé Čtyři nula naučil smát.

bertrand
08.12.2017 4 z 5

Opět jedna z knih, kterou "udělal" rozkošný ilustrátor Václav Kabát. Tentokrát se překonal a velice vtipně doplnil psaný text drobnými kreslenými minipříběhy, které povyšují knížku na tzv. evergreen (cosi věčně svěžího).

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pavián mezi lidmi v seznamech

v Právě čtených2x

Rudolf Čechura