Péče o koně bez chyb a omylů přehled

Péče o koně bez chyb a omylů
https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/154104/pece-o-kone-bez-chyb-a-omylu-154104.jpg 4 3 3

Autor knihy má dlouholeté zkušenosti s chovem koní, péčí o ně a s jejich výcvikem. Jejím cílem je za pomoci aktuálních poznatků z etologie změnit zastaralá schémata myšlení a jednání, vysvětlit omyly a chyby, které se projevují na zdraví a psychice koní v podobě různých nemocí a poruch chování. Také ukázat a nabídnout praktická zlepšení při chovu koní vedoucí k jejich spokojenosti.... celý text

Literatura naučná Příroda, zvířata
Vydáno: , Brázda (zemědělské nakladatelství)

Klar Gestellt - Fehler und Irrtümer in der Pferdehaltung

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Péče o koně bez chyb a omylů. Přihlašte se a napište ho.

Verka13
06.02.2018 3 z 5

Knížka dle mého je spíše pro začátečníky, od knížky jsem čekala více informací, víceméně nic nového pokud člověk má základy etologie a minimálních standardů na požadavky ustájení koní.

-Daniela-
11.02.2014 5 z 5

Skvělá knížka pro všechny začínající i zkušené koňáky. Jde poznat, že autorovi na koních opravdu záleží a snaží se, aby žili v prostředí, které je pro ně co nejpřirozenější a ve kterém se netrápí. Líbí se mi, že odmítá vázné ustájení. Mimojiné mi pomohly praktické rady, jak bojovat s blátem ve výbězích - zasvěcení jistě znají tenhle věčný problém :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Péče o koně bez chyb a omylů v seznamech

koně chov koní

Autorovy knížky