Sladký život s vôňou škorice přehled

Sladký život s vôňou škorice https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/501115/bmid_sladky-zivot-s-v-nou-skorice-Doo-501115.jpg 4 63 63

Do idylického pobrežného mestečka Halleholm zavítala krásna svieža jar. Lovisina pekáreň prekvitá a ona sama žiari šťastím. Nielenže ju Axel požiadal o ruku, ale dokonca spolu čakajú dieťa. Lovisa má však ešte jeden sen. Rada by kúpila starý schátraný stánok s vafľami a znova mu vdýchla zašlú slávu. Lenže keď sa anonymný kupujúci rozhodne preplatiť jej ponuku, začne sa znepokojovať: pokúša sa jej azda niekto zasa hádzať polená pod nohy? Na druhej strane Atlantiku, v New Yorku, žije Lovisina najstaršia sestra Johanna. Okrem toho, že je manželkou a matkou, pôsobí aj ako hlavná flautistka v Metropolitnej opere. Napriek zdanlivo dokonalému životu Johanna zúfalo túži vrátiť sa domov. Keď objaví inzerát Kráľovskej švédskej opery, v ktorom hľadajú flautistu, rozhodne sa urobiť veľký krok. Podarí sa obom sestrám naplniť svoje sny a zariadiť si krásny život, alebo sa im ich nádeje zásahom osudu rozpadnú na malé kúsky?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Metafora

Nya drömmar i Halleholm , 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sladký život s vôňou škorice. Přihlašte se a napište ho.

zuzi9
26.03.2024 3 z 5

Hodnotím 3,5 hvězdičky.

Poslední díl ze série z městečka Halleholm.
Kniha se mi líbila, byl tam zvrat i šťastný konec, jak se na pravou romantickou knížku patří.

Šebestová3
15.02.2024 2 z 5

Tohle už na mě bylo na rozdíl od předchozích dvou dílů příliš přeslazené a příliš o ničem.

Ludmila91
12.01.2024 5 z 5

Celá série se mi moc líbila, knihy jsou čtivé .

Zatmění, Řeka času a další knižní novinky (17. týden)

23.04.2023

Vychází Pohřbené kosti, Musím tě zradit a další knižní novinky (38. týden)

18.09.2022

Kniha Sladký život s vôňou škorice v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech8x