Pipi Dlouhá punčocha (3 příběhy) přehled

Pipi Dlouhá punčocha (3 příběhy)
https://www.databazeknih.cz/img/books/55_/55503/bmid_pipi-dlouha-puncocha-3-pribehy-63cfd65fc0a9c.png 5 421 421

Pippi a Děti z Bullerbynu – pro mě osobně nejen ty nejlepší „kousky“ Paní spisovatelky, ale celého mého dětství vůbec. Nádhera, co dokáže fantazie ženy středních let v okamžiku, kdy ji její nemocná dcerka požádá, ať jí vypráví příběh o „té Pippi“ :) .

Literatura světová Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Pippi Långstrump , 1945

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pipi Dlouhá punčocha (3 příběhy). Přihlašte se a napište ho.

marcela3655
08.11.2023 5 z 5

Miluji Pipi dlouhou punčochu=!

Edeltruda
10.10.2023 4 z 5

K hrdince mého dětství, která mi kdysi učarovala svou odvahou, bestarostností a dobrosrdečností, jsem se vrátila až se svým synem. A po těch letech mě příběh vlastně zklamal. Pipi je pořád stejná, troufalá a hubatá, prostě samorost. Já ale čekala více příběhů s jasně kladným poselstvím jako byl ten o školním výletě, ve skutečnosti je knížka založená spíš na vtipu než na pozitivních příkladech. A já už teď chci po dětské knížce asi obojí.

_Michelle_
27.09.2023 4 z 5

Jako dítě jsem měla příhody Pipi ráda, protože Pipi měla obrovskou sílu, svého koně, plno ztřeštěných nápadů, vlastní dům, nepřeberné množství zlatých mincí, správné kamarády, legrační copy a svobodu. Nikdy mě nenapadlo žádný z jejích kousků uskutečnit. Ledacos co souviselo s Pipi jsem od dětství zapomenula. Po nedávném dočtení knihy jsem tedy byla překvapená, kolik nevýchovných pasáží je v ní obsaženo. Syn byl s předčítáním spokojený, nezbývá tedy než doufat, že si z knížky vezme to dobré, pochopí nadsázku a nebude provádět žádné nepředloženosti.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pipi Dlouhá punčocha (3 příběhy) v seznamech

v Právě čtených1x