Pirátský guláš přehled

Pirátský guláš
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/484569/bmid_piratsky-gulas-fMh-484569.jpeg 4 56 56

Pan John McRumm je lodní kuchař, pirát... a ta nejzvláštnější slečna na hlídání, jakou jste kdy viděli. Jednomu chlapci a jeho sestře se obyčejný večer změní ve změť neobyčejných příhod, když jim rodiče místo slečny na hlídání přivedou piráta s hákem místo ruky a s ním i celou drsnou lodní posádku! Piráti samozřejmě mají sourozence nejen pohlídat, ale taky jim něco uvařit… Mimochodem, o buřtguláši jste už asi slyšeli, ale co takový PIRÁTGULÁŠ?! V tomto pozoruhodně praštěném a roztomile rýmovaném příběhu od jednoho z nejlepších moderních autorů fantasy, Neila Gaimana, létají pirátské lodě nad městem, baští se jen mírně prošlé koblihy a guláš se vaří z ingrediencí… no, řekněme nečekaných. Vytáhněte kotvu, rozviňte plachtu a vydejte se s námi za dobrodružstvím! Skvěle ilustroval Chris Riddell, ilustrátor a spisovatel, který za svou tvorbu získal už pěknou řádku ocenění, mj. i slavnou Kate Greenaway Medal či Costa Book Award.... celý text

Literatura světová Romány Pro děti a mládež
Vydáno: , Argo

Pirate Stew , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pirátský guláš. Přihlašte se a napište ho.

bibi.r
22.04.2024 1 z 5

Pro děti ???

Tohle bylo zklamání. Text mi absolutně nic nedal. Hvězda za ilustrace.

Hesonit
10.10.2023 4 z 5

Legrační, pěkně ilustrované, jen ten překlad byl asi dost náročný a zůstalo to na něm znát.

PetulaNovotna
02.10.2023 5 z 5

S malým tříletým synem máme knihu moc rádi. Nejdřív jsme si ji půjčili v knihovně, ale natolik se mu líbí, že jsme ji nakonec koupili. Piokaždé, když vaříme doma guláš, je to Pirátguláš :-)

Poslední Mona Lisa a další knižní novinky (12. týden)

21.03.2022

Kniha Pirátský guláš v seznamech