Prokletá komnata přehled

Prokletá komnata
https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/23018/ples-vlcic-prokleta-komnata-23018.jpg 4 93 93

Ples vlčic série

Strhující román, odehrávající se ve středověku, nás přivádí na francouzský venkov, do kraje Auvergne... Ze svého impozantního hradu tu vládne svým poddaným François de Chazeron, pán z Volloru a z Montguerlhe... který má neobyčejnou zálibu v alchymii a v krásných ženách. Když poprvé pohlédne na půvabnou Isabelu, dceru jednoho ze svých leníků, a dozvídá se, že dívka se bude vdávat, vyžádá si starobylé právo první noci. Isabela se pokusí i se svým snoubencem uprchnout, ale de Chazeron ji dožene, a poté co proti její vůli uplatní své právo, nechá ji uvrhnout do lesa mezi vlky. Mezi ženami z Isabeliny rodiny a vlčí smečkou však existuje zvláštní, tajemné pouto... Autorka rozvíjí příběh plný napětí, lásky a nenávisti, touhy po pomstě i přátelství. ... celý text

Literatura světová Pro ženy Historické romány
Vydáno: , Knižní klub

Le bal des louves, 1. La chambre maudite , 2003

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Prokletá komnata. Přihlašte se a napište ho.

annes
15.11.2023 5 z 5

Druhé čtení. Od prvně jsem zapomněla některé souvislosti, ale příběh mě zase dostal. S tajemnem, s vlky. Autorka to prostě umí.

spiderlily
19.10.2023 3 z 5

Kniha není špatná, ale bohužel nenadchla. Nepřilnula jsem k postavám natolik, aby mě zajímalo, co se s nimi stane. Děj byl pomalejší, chybělo mi tam napětí, hlavně v druhé části knihy. Takže když přišel závěr, byla jsem ráda, že už je konec. Druhý díl mě neláká a v porovnání s jinými historickými fantasy, co jsem četla, tak slabší.

Booky84
12.03.2023 4 z 5

Lehce čtivá kniha plná lásky, nenávisti a pomsty. Příběh z Francie v době středověku s prvky fantasy, zajímavá kombinace. Vzhledem ke druhému dílu není kniha úplně uzavřena, tak uvidím, jaké osudy ještě autorka postavám připravila.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Prokletá komnata v seznamech

v Právě čtených1x