Únik před Houdinim přehled

Únik před Houdinim
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/507976/bmid_unik-pred-houdinim-QHY-507976.jpg 4 163 163

Střezte se půlnočních dohod... pokud si nedáte pozor, může vás tohle kouzelnické putovní představení stát život, nebo i duši...“ Audrey Rose Wadsworthová se se svým neúnavně rýpavým společníkem Thomasem Cresswellem nalodí na luxusní zaoceánskou loď RMS Etruria a vyplouvá do Ameriky, kde mají vyšetřovat další případ. Na lodi je čeká sedm nocí ve znamení cirkusové zábavy – zahrnujících též vystoupení mladého začínajícího varietního umělce, eskapisty. To slibuje žádoucí rozptýlení v očekávání neradostné práce na případu, jež na Audrey s Thomasem a strýčkem čeká v Americe. Jenže cesta se záhy zvrhne a loď se promění v učiněný dům hrůzy - to když se na palubě najdou těla mrtvých mladých žen. Podaří se Audrey Rose vyřešit i tuto záhadu dřív, než vrah dospěje do děsivého finále?... celý text

Literatura světová Horory
Vydáno: , King Cool

Escaping from Houdini , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Únik před Houdinim. Přihlašte se a napište ho.

pavlaK98Q
25.04.2024 4 z 5

No, hlavní hrdinka konečně nejde tolik na nervy, děj asi, jak by se dalo očekávat. Není to knížka od které bych se nedokázala odtrhnout, ale je docela čtivá. Chvílemi jsem jen měla strach, že jim na té lodi nikdo nezbude. Na můj vkus až moc mrtvol.

Mikik
17.04.2024 2 z 5

Tento díl za mě zatím nejslabší, prostředí mě nijak neuchvátilo a myšlení hlavní postavy bylo asi zastřené nějakým kouzlem, protože se chovala opravdu nesmyslně. Tak snad poslední díl napraví reputaci. ;-))

vera5841
25.03.2024 4 z 5

Musím říct, že tentokrát mě prostředí cirkusu příliš neoslovilo a především ze začátku jsem se nemohla začíst a děj mi přišel zdlouhavý.
Co ovšem musím vyzdvihnout je, že tentokrát jsem poprvé opravdu netušila, kdo je tajemný vrah.
Naopak Audrey je čím dál více moderní děvče a to mi do příběhu příliš nesedí.
V konečném důsledku nenáročný detektivní románek, kde je místy docela dost detailů od pitevního stolu.

Mapa z listí a další knižní novinky (15. týden)

09.04.2023

Kniha Únik před Houdinim v seznamech