Po zemi do Bangladéše přehled

Po zemi do Bangladéše https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/484124/bmid_po-zemi-do-bangladese-aTo-484124.jpg 4 39 39

Cesta plná dobrodružství autostopem do Asie. V roce 2019 jsem vyrazila autostopem do Asie. Přes Rusko a Kazachstán jsem pokračovala do Číny, dál přes Thajsko, Laos, Myanmu do Indie a Bangladéše, v němž jsem navštívila největší uprchlický tábor na světě. Cílem bylo vrátit se po zemi do Česka, ale koronavirus rozhodl jinak, a tak jsem vyrazila do Nepálu, kde jsem s místními oslavila tibetský Nový rok. Mou cestu přerušil lockdown Nepálu. Svět se uzavřel a místo po zemi jsem se domů vracela v repatriačním letem…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Po zemi do Bangladéše. Přihlašte se a napište ho.

Marhulka14
dnes 5 z 5

Moc krásné cestovatelské dobrodružství.
Poslouchala jsem na ČRo a moc si to užila.

Janadvorackova
16.05.2024 4 z 5

Skvělé cestovatelské dobrodružství.

dasa6360
13.05.2024 3 z 5

Za normálních okolností bych po této knize asi nesáhla, ale jelikož byla k poslechu na ČRo, neváhala jsem. A určitě nelituji! Majda Slámová je žena s otevřenou myslí i srdcem. V knize na mě čekalo několik zajímavých myšlenek i nových informací, o osudech Rohingů toho vskutku moc nevím, až se stydím. :) Ale doplněno, načteno.

Obecně se jedná o nenáročnou knížku, kterou sfouknete za odpoledne. Některé pasáže by podle mě stály za rozšíření a větší ponor do detailů, ale třeba se dočkáme příště. :)

Klobouk smekám za odvahu, se kterou autorka přespávala u všech těch týpků lačnících po intimním sblížení.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Po zemi do Bangladéše v seznamech

v Právě čtených3x