Pomsta a přátelství přehled

Pomsta a přátelství https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/364926/bmid_pomsta-a-pratelstvi-ZPU-364926.jpg 4 19 19

Co si máš počít, když víš, že tvoje nejlepší kamarádka je skrznaskrz zlá? Co když jsi její jediná kamarádka a ona tě potřebuje, ale ty přitom víš, že dřív nebo později ublíží všem kolem tebe - lidem i zvířatům, které máš ráda a na kterých ti moc záleží? Co když ji nechceš zradit, ale koleduješ si tím o pořádné problémy? Takové nelehké rozhodování teď čeká Monu, když ji i s její nejlepší a jedinou kamarádkou Lisou vyloučí z jezdeckého oddílu za to, že spolu ublížily osamělé dívce Petře, která si jejich naschvály ničím nezasloužila. Lisa je teď rozhodnutá se pomstít - a Mona se kvůli tomu může ocitnout ve velkém nebezpečí!... celý text

Příroda, zvířata Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Stabenfeldt

Noll Tolerans , 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pomsta a přátelství. Přihlašte se a napište ho.

Zlatinka.Emilly
16.03.2024 5 z 5

Pěkný příběh o Moně, která stojí mezi dvěma dívkami. Má si jako kamarádku ponechat Lisu, svoji nejlepší a jedinou kamarádku, která je však zlá a panovačná anebo začít rozvíjet přátelství s Petrou, která je laskavá a pro druhé by se rozdala? Jak se s tím Mona dokáže vypořádat?

kamila234
31.05.2016

MOC MNĚ BAVILA JÁ MÁM RÁDA KNIHY O KONÍCH.

Fortuna
12.07.2013 4 z 5

Nejdřív se mi do knížky vůbec nechtělo, ale po pár stránkách jsem jí četla jedním dechem. Krásná knížka.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pomsta a přátelství v seznamech

v dalších seznamech1x

koně pro děti jezdectví pro mládež dívčí romány dívčí hrdinka

Diane Karlstrom
švédská, 1952