Pomsta Mafie: Příběh lásky a nenávisti přehled

Pomsta Mafie: Příběh lásky a nenávisti
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/483786/bmid_pomsta-mafie-pribeh-lasky-a-nenavis-PeC-483786.png 2 83 83

Romantické drama z mafiánského prostředí. Co se stane, když se mladá novinářka setká na jihu Itálie s tajemným mužem, který jí prozradí nečekaná tajemství o její rodině? Mladá česká novinářka Stella Mayer se po nevěře svého přítele Richarda snaží dát znovu dohromady. Když dostane pracovní nabídku odletět do Itálie, neváhá. Doufá, že na jihu Evropy přijde na nové myšlenky a její život se konečně změní k lepšímu. Hned první večer je ale v baru v městečku Positano spolu s kamarádkou Anitou svědkem něčeho, co ji bude ještě dlouho pronásledovat. Co se stane, když jí zkříží cestu pohledný a tajemný muž, šéf sicilské mafie Luca Bonetti, a prozradí jí tajemství týkající se minulosti její rodiny?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pomsta Mafie: Příběh lásky a nenávisti. Přihlašte se a napište ho.

virgo_books
08.02.2024 2 z 5

Knihy s mafií mám dost ráda, takže jsem nemohla vynechat ani tuhle, která před nějakou dobou obletěla celý instagram.

Musím říct, že se kniha četla velmi dobře a já ji měla za večer přečtenou.

Začátek byl ale dost urychlený. Všechno se to odehrálo na prvních 60 stranách a přišlo mi, že by se to dalo trochu víc rozepsat. Jak děj, tak postavy.

To samé platí o vztahu hlavních hrdinů, protože vůbec netuším, kde se tam ty vzájemné city vzaly.

Když jsem se s tím smířila, tak potom všechno jelo skvěle. Nějaké to jiskření tam bylo. Nechybělo ani pár spicy scén a násilí, které se točilo okolo té mafie.

Zvraty jsem sice předvídala, ale i tak jsem si čtení (hlavně tu druhou část) užila. Taková průměrná oddechovka, u které některé věci musíte přehlížet. Pokud ale vezmete v potaz, že je to autorčina prvotina, tak si to můžete i užít.

2,5/5

Za knihu moc děkuji nakladatelství Pointa.

renata7091
21.05.2023 odpad!

Katastrofa
Nechápu, jak někdo něco takového mohl vypustit do světa.Grafický přebal knihy je absolutně špatně a také silně pochybuji že slečna má k fotkám použitým na přebalu licenční práva. Hádám že si slečna přebal dělala sama, protože jako grafik si nedokážu představit, že by někdo odvedl tak špatnou práci. Nebudu ani komentovat gramatickou stránku knihy.
Příběh není tak špatný ale kniha potřebuje projít celkovou korekcí, od přebalu až po text uvnitř .

Terii_K
17.04.2023 3 z 5

Nejdříve chci upozornit, že jsem knihu četla v online podobě...
Bohužel, tato kniha na mě moc velký dojem neudělala. Musím ale ocenit originalitu příběhu. Nedá se říct že by kniha byla "na jedno brdo" ve srovnání s ostatními mafiánskými příběhy na Wattpadu, ale... Není to ono. Upřímně mě překvapilo, že se tato kniha dostala mezi bestsellery. Dala bych přednost lepším dílům.

Vychází Povídky, které pomáhají a další knižní novinky (34. týden)

21.08.2022

Kniha Pomsta Mafie: Příběh lásky a nenávisti v seznamech