Pornovláska přehled

Pornovláska
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/473255/bmid_pornovlaska-SxH-473255.png 3 48 48

Všichni sníme o kariéře, která nám umožní cestovat a potkávat zajímavé lidi. Všechno může začít jedním jediným výletem do Prahy a malou zakázkou. Ale i když se stanete hvězdou erotických focení i videí a svět vám leží u nohou, srdci neporučíte. Nebo ano? Praha i Budapešť, italská vášnivost i francouzská elegance. Sláva i peníze, ale také vášeň a zklamání. Autobiografický román z branže, ve které je Česká republika světová.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pornovláska. Přihlašte se a napište ho.

Dragoness
23.03.2024 2 z 5

Téma bylo sice zajímavé, ale absolutně jsem nechápala chování hlavní hrdinky a její setrvávání v toxickém vztahu.

Aiden888
16.02.2024 4 z 5

Přiznám se, že to vůbec nebylo špatný čtení. Dozvíte se tady spoustu zajímavostí z branže, o které většina lidí nijak do hloubky nepřemýšlí a prostě jen přijímají to, co jim nabízí internet. Navíc to celé bylo doplněno o příběh ženy, která si tímhle oborem prošla. Co mi ale čtení dost kazilo byla povaha hlavní hrdinky. Na jednu stranu vidíte poměrně silnou ženu, která si šla tvrdě za svým a zároveň si uchovala svoje pevně dané hranice a jakousi sebeúctu. To ale neplatí o jejím osobním životě, kde zase na druhou stranu předváděla neuvěřitelnou psychickou závislost na chlapovi, se kterým by normální žena nezůstala ani týden. Plus její žárlení a neustále odcházení a vracení se. No někdy se mi svírala pěst v kapse, nebudu lhát. Ale jo, pro ženy, kterým nestačí plytké románky, je tohle ideální čtivo.

M.M.Wilweber
01.10.2023 1 z 5

(SPOILER) No, obrázek na přebalu krásný a slibující vhled do téhle branže. Co se obsahu týče, je to opis pohledu na tuhle problematiku od někoho s naivní dynamikou očekávání od vztahu s někým, kdo je absolutně emocionálně jinde. Celou dobu jsem si přála aby ho poslala ke všem čertům, přečetla si něco od Freuda a něco o psaní knih. Styl psaní je, jako od třináctiletý holky na my space.
Avšak - bylo zajímavé jak se "ich" hrdinka vnímá a jak za "já mu to natřu" následuje "brečela jsem "...
Upřímně nechápu, jak mohli vydat knihu někomu kdo má IQ 60.
Dočetla jsem s velkou dávkou sebezapření a abych to shrnula, tak knížka byla jak acylpyrin. Nepomohla ani neuškodila.

Knižní novinky (23. týden)

06.06.2021

Kniha Pornovláska v seznamech