Poslední večeře Otýlie Vranské přehled

Poslední večeře Otýlie Vranské
https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/192311/bmid_posledni-vecere-otylie-vranske-192311.jpg 4 14 14

Násilná smrt Otýlie Vranské,ženy která přijela do Prahy hledat štěstí,zapadla do polosvěta,prodávala své tělo a byla bestiálně zavražděna se stala legendou.Snad proto,že její vrah jednal jinak a morbidněji ,než jiní a rozřezané části těla Vranské poslal v kufrech napříč republikou.Patrně i proto je celý případ dodnes zahalen tajemstvím.Pátrání po vrahovi se stalo prestižní záležitostí několika generací špičkových kriminalistů.A vrah přece unikl a uniká ...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Poslední večeře Otýlie Vranské. Přihlašte se a napište ho.

Radka1911
24.08.2019 5 z 5

Krásná útloučká knížka psaná nádherným jazykem. Úplně mě přenesla do doby rady Vacátka.

h2220
05.11.2016 3 z 5

literárně zpracovaný příběh Otylky Vranské nabízí příběh jejích posledních dnů, odvíjející se od zjištěného obsahu žaludku, kdy bylo zjištěno, že před smrtí snědla jablko. To jí před smrtí koupil její - snad milenec či kunšoft. Jde ovšem o fikci, jak se události mohly seběhnout, neboť vraždu se dodnes nepodařilo rozšifrovat.

LucieAlexandra
30.04.2016 4 z 5

Kniha je urcite zajimava, i kdyz tam chybi nejaky zaver, ale neda se nic delat... Ale ackoli byla Otylie celkem "rozhodnozka" asi bych ji prostitutkou nenazyvala

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Poslední večeře Otýlie Vranské v seznamech

v dalších seznamech1x