Postřehy teplákové bohyně přehled

Postřehy teplákové bohyně
https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/333252/mid_postrehy-teplakove-bohyne-yV4-333252.jpg 4 103 103

Humoristka Zuzana Hubeňáková je známá svou specializací na odpovědi na otázky, na které se nikdo neptal. Kvůli nové knize se však nebála odpovědět na otázky, na které se ptá leckdo. Pokud vás tedy zajímá nejen jestli plavou prsa a jak se loví šlapadlo, ale navíc i jak jsou na tom Moraváci s alkoholismem a zda ve svém oblečení nemáte velký zadek, neváhejte, udělejte si pohodlí a začtěte se. V teplákách či bez.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Postřehy teplákové bohyně. Přihlašte se a napište ho.

Hospodyňka
29.01.2024 4 z 5

Pohodová záležitost s místy naprosto odzbrojujícími momenty. Co by se mi líbilo, kdyby autorka některé hlášky vyjmula a udělala z nich samostatnou brožurku do nepohody.

Honzin
12.11.2023 4 z 5

Moje prvá kniha od autorky. Jedná se o fejetony, které mají neskutečně vtipně vybarvené postřehy ze života. Jsou podány formou inteligentního humoru, což se dnes opravdu málo vidí.
V mém případě byl ideální stav dva fejetony proložené jedním sudoku.

aljoska83
06.04.2023 4 z 5

Perfektní, tento styl humoru mi prostě sedí. Zatím mě žádná kniha od autorky nezklamala.

Knižní novinky (30.3. - 7.4.)

30.03.2017

Kniha Postřehy teplákové bohyně v seznamech

v Právě čtených3x