Prapůvodní chaos přehled

Prapůvodní chaos
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/527693/bmid_prapuvodni-chaos-656f4b0d50b88.jpg 5 12 12

První sbírka básní jedné toulavé duše. Zápisník plný příběhů o osudových setkáních a prastarých silách. Vydejte se na cestu mezi nebem a zemí pod křídly samotné Naděje. Neboť člověk nemůže být poražený, dokud se sám nevzdá.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Prapůvodní chaos. Přihlašte se a napište ho.

ctu_a_pisu
27.05.2024 5 z 5

Dneska píšu vám verše vlastní,
jako recenzi na tuhle sbírku básní.
Jmenuje se chaos prapůvodní,
hromada pocitů, lásky a živly přírodní.

Krásné řádky provázely mě večery,
s mými emocemi slitování neměly.
Najdete tam střípky ze života,
kde bojuje Naděje a Smrti temnota.

Óda na přírodu a lásku,
párkrát život visel na vlásku.
Souzním se slovy na každém řádku,
vždy přišlo mi, že je svět v pořádku.

Občas přišla úleva, strach i slzy,
doufám, že další sbírka vyjde brzy!
Už bych měla pomaličku končit,
počet znaků začíná se mi tenčit.

Doporučuju moc, i když jste emoční dřevo,
páč tahle sbírka vzbudila mi i básnický střevo.

Babu150
19.04.2024 5 z 5

První sbírka básní jedné toulavé duše mě doslova dostala. Po přečtení prvních veršů jsem se dostala k táboráku uprostřed lesa. Setkání s nadějí, smrtí či osudem? Skvělé propojení těchto mocných věci proměněné v zajímavé básně.

Každého určitě zaujme minimálně jedna báseň. Mé srdce si získal celý sborník. Pokud vyjde i druhý chaos, ráda si ho přečtu.

Líbí se mi zpracování jednotlivých básniček. Nic není otřelé či stejné. V každém řádku je vidět autorovo srdce, příběhy či vztah k přírodě.

JanaŠamšová
06.03.2024 5 z 5

"...nakonec po mně zbudou jen tyhle řádky.
A když je budeš číst, budu na chvíli vedle tebe zpátky."

Do rukou se mi dostala sbírka básní od samotného autora a já měla tu čest nechat se nést do míst, jež jsou blízká mému srdci (Lužické hory a přehrada Naděje).
Autor opěvuje přírodu, lásku, naději, hrdiny a utvrdil mě v tom, že pokud se na svět díváš srdcem, opravdu Tvoji ruku povede.
Tyto básně jsou mi blízké, protože sama jich mám v šuplíku několik. Jsou napsané velmi citlivě a skutečně pohladily mou romantickou duši. Jen málokdo má ten dar vidět svět očima básníka a ještě méně lidí umí tak citlivě svá slova skládat ve verše.
Děkuji za každé slovo.
Nejkrásnější pro mě byla báseň Hotel

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Prapůvodní chaos v seznamech

v Právě čtených1x