Prasklé zrcadlo přehled

Prasklé zrcadlo https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/531570/bmid_praskle-zrcadlo-65c256ff1eb50.jpg 4 398 398

Slečna Marplová série

Slečna Jane Marplová prožívá snad až příliš poklidné dny v St. Mary Mead a touží po rozptýlení. Náhoda ji svede dohromady s Heather Badcockovou, znalou nejžhavějších místních klepů – především o filmové hvězdě Marině Greggové a jejím manželovi, režiséru Jasonu Ruddovi, nových obyvatelích Gossington Hall. Nedlouho poté se v jejich sídle koná dobročinný večírek – a jedna z návštěvnic na něm za podivných okolností umírá. Místní policie je bezmocná a Scotland Yard také s rozumem v koncích. Naštěstí mohou těžit z pozoruhodných postřehů slečny Marplové – a ta se nikdy nemýlí.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: audiokniha , Voxi

The Mirror Crackd from Side to Side , 1962

Interpreti: Jitka Ježková , Růžena Merunková

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Prasklé zrcadlo. Přihlašte se a napište ho.

pepa4081
21.04.2024 5 z 5

Skvělá paní Marplová. Jen ta její společnice byla příšerná.
Velmi uspokojivé.

janina66
25.02.2024 4 z 5

Tak jsem se po dlouhé době vrátila ke slečně Marplové.
Detektivka se trochu táhla, ale nečekané odhalení stálo za to!
Příjemná oddychovka.

tereza1198
01.12.2023 5 z 5

V této knize je slečna Marplová trochu upozaděná. Funguje spíš jako mentorka vyšetřujícího detektiva, sbírá střípky informací a nechává se mírně komandovat svojí ošetřovatelkou. Je to už dáma v letech a oči už nemá jako dřív. Ale stejně jako rozplétá svoji vlnu, rozplete i tuhle záhadu. Moc se mi to líbilo. Zajímalo by mě kolik v této knize má slečna Marplová let. Jak o ní všichni pořád mluví jako o stařičké venkovské dámě.

Mezi dvěma světy, Dvojník a další knižní novinky (27. týden)

03.07.2022

Kniha Prasklé zrcadlo v seznamech