Pravda o mém muži přehled

Pravda o mém muži
https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/183745/pravda-o-mem-muzi-183745.jpg 4 274 274

Příběh pro ty, kteří chtějí milovat hodně a dlouho. Příběh o manželství Haliny Pawlowské, který začala psát ihned po smrti manžela, když byla nejvíce smutná, aby si vybavila, jak bývala veselá. Jak sama říká: Doufám moc, že se při čtení budete trošku smát, trošku plakat a možná ... že svého muže pohladíte a řeknete mu : "Bože! Já jsem tak šťastná, že tě mám!"... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pravda o mém muži. Přihlašte se a napište ho.

Surmei
14.05.2024 5 z 5

Je to již několikátá knížka a zatím žádná nezklamala. Krátké, výstižné příběhy ze života. Myslím, že se v nich najde každý. Spousta z nich úsměvných, některé vyloženě vtipné, trošku to prostupuje i do příběhů z jiné knížky (např. o bílých plavkách s vlčími máky jsem už četla v jiné knize). A konec smutný, ale ze života.
Paní Halina má dar. To co ona obsáhne v několika větách, to já bych měla na celou A4.

JiříM
26.03.2024 5 z 5

Knížka je svým obsahem jiná a přece tak podobná těm ostatním a to životu Haliny. Jen mě zaráží, ale to je asi určitá autorská licence, že nepoužívá ve vyprávění pravá jména své rodiny. Ale jinak samozřejmě je knížka velmi čtivá a obdivuji Halinu jak dokázala v celkem malém formátu popsat svůj život s jejím milovaným Daníkem.

Čand@
19.01.2024 4 z 5

Aj keď dopredu vieme, že je to smutno končiaci príbeh, je to i zábavné čítanie. Dozviete sa aj to, čo ste možno vedieť ani nechceli, ale taká táto autorka proste je :)). Čo na srdci, to na jazyku. Milujem jej rozhlasové Omeletky a táto knižka nie je prvá, čo som od nej prečítala. Jej rozprávania sú vždy fajn relax.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pravda o mém muži v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech1x