Pravda o zázracích přehled

Pravda o zázracích https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/432837/bmid_pravda-o-zazracich-yEn-432837.jpg 4 193 193

Třetí sbírka romantické poezie od bestsellerového autora a instagramového fenoménu Atticuse. Texty o hledání smyslu ve věcech, které nás obklopují, i v nás samých, texty o obyčejných radostech života, o lásce i bolestivých rozchodech. Atticus píše citlivě a úsporně, s vtipem, laskavostí a sobě vlastním půvabem. Svou minimalistickou poezií nám připomíná, že zázraky jsou všude kolem nás – stačí se jen správně dívat.... celý text

Literatura světová Poezie
Vydáno: , Yoli (ČR)

The Truth About Magic , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pravda o zázracích. Přihlašte se a napište ho.

Gabux
29.04.2024 4 z 5

Jiná témata, jiná energie a jiné myšlenky. Poskládané přesně tak, jak jsem já zrovna teď potřebovala.

Hodnotit poezii je těžké. Je inspirativní, svá a proměnlivá v závislosti na okolnostech, kdy ji čteme. Přesto si myslím, že tato kniha je povedenější než ta předchozí. Minimálně pro tuto chvíli pro mě.

“Stárneme a nepřestáváme se pídit po pravdách, které jsme jako děti věděli.

AkiB
06.01.2024 4 z 5

Na knihách autora velice oceňuji i nádherné ilustrace. Jsem ráda, že jsem měla možnost přečíst si všechny 3 díla autora.

Neztrácejte ani vteřinu svého času přesvědčováním druhých, že jste hodni lásky.

Pozor na milence do pohody, který je ti vším, dokud o nic nejde.

Tak často se trestáme špatnou láskou, o které si myslíme, že si ji zasloužíme.

Světu jsme mnohem užitečnější, když si odpustíme, než když se nenávidíme.

Mermaida
05.01.2024 3 z 5

Tahle kniha mi doma ležela tři roky, než jsem se do ní "začetla". Během roku 2020 jsem přečetla obě autorovy předešlé sbírky a Láskou ji nespoutáš se mi líbila ze všech nejvíce. I když u této poslední u mě rozhodně vede obálka - ta je top. Také se mi hodně líbilo zpracování knihy a samozřejmě i nějaká ta poezie. Některé "básně" jsou velmi laskavé či něžné. Ale našly se tam i takové, které mi neseděly. Osobně mám raději veršovanou poezii, ale i k téhle si nacházím cestu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Utíkali jsme z plážových klubů v dešťových přeháňkách, pili šampaňské z lahve, skákali do bazénů v šatech a líbali se pod blesky za hromobití, křičeli jsme na celé kolo a přísahali, že nikdy nezestárneme – a já se do tebe zamiloval s absolutní jistotou, že to všechno bude trvat věčně.

Kniha Pravda o zázracích v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech2x