Předvolání přehled

Předvolání https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/1894/predvolani-1894.jpg 4 135 135

Další román ze soudního prostředí z pera bestselleristy Johna Grishama. V rodinném sídle v městečku Clanton v Mississippi dožívá mocný a vážený soudce Reuben V. Atlee. Když vycítí, že se blíží konec, předvolá si k sobě své dva syny - Raye, profesora práv na Virginské univerzitě, a Forresta, který se už dlouho potýká se závislostí na alkoholu a drogách -, aby s nimi probral, jak mají naložit s jeho pozůstalostí. Ray přijede do Claytonu v okamžiku, kdy je soudce už mrtev: zanechal po sobě jen jednoduchou poslední vůli - a také několik milionů dolarů v hotovosti bez nejmenšího vysvětlení, jak k nim přišel a jak s nimi mají jeho potomci naložit. Nečekané dědictví Rayovi brzy způsobí nečekané problémy...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Knižní klub

The Summons , 2002

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Předvolání. Přihlašte se a napište ho.

playada
21.02.2024 3 z 5

Hojně jsem přeskakovala. Podezřívala jsem někoho jiného. Konec se dá docela pochopit . Krev není voda .

helenkan
07.02.2024 2 z 5

Nějak mi trvalo dost dlouho se touhle knihou prokousat. Pro mě docela nudné. I když rozuzlení bylo skvělé. Zase platí, co čtenář tak jiný vkus.

patricia8137
28.01.2024 5 z 5

Január ukončujem knihou SUDCA od môjho obľúbeného autora románov z právnického prostredia - Johna Grishama. Bohatá právnická a politická prax mu poskytla množstvo tém na literárnu tvorbu.
Som prekvapená, koľko čitateľov je práve z tejto knihy sklamaných. Uznávam, že dej je veľmi jednoduchý a predvídateľný, no štýl autorovho písania je taký plynulý a ľahko čitateľný, že som ju zhltla ako jednohubku. Kapitoly sú písané iba z pohľadu jednej hlavnej postavy, tentoraz to nie je právnik - autor Raya postavil do pozície dediča a vykonávateľa dedičskej pozostalosti. Dej je priamy, svižný a nepreplnený množstvom postáv - každá postava má svoje miesto a úlohu. Ja som s výberom knihy spokojná, čítanie som si užila a splnila všetky moje očakávania.
Odkiaľ sú nájdené peniaze? Sú pravé? Mal by sa Ray rozdeliť s bratom? Kto ešte o peniazoch vie? Čo s nimi Ray urobí?
Ak chcete poznať odpovede na tieto otázky, budete sa musieť začítať do tejto útlej knihy z právnického prostredia.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Předvolání v seznamech

v Právě čtených1x