Přej mi domov přehled

Přej mi domov https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/402977/bmid_prej-mi-domov-hYt-402977.png 4 160 160

Hladový a toulavý pes. Tak to je poslední věc, kterou Kara Butterová potřebuje – starat se o další hladový krk. Stojí sama u silnice uprostřed státu Georgia, batoh na zádech a pár dolarů v kapse. Vydala se na cestu bez cíle a vlastně ani neví, co hledá. Prostě jenom jde. Ještě netuší, že ve skutečnosti hledá samu sebe a ten chlupatý a zanedbaný tulák u jejích nohou se brzy stane jejím nejlepším a nejvěrnějším přítelem. Kara se rozhodla, že opustí svůj dosavadní život, který není právě růžový. Putování z jedné pěstounské péče do druhé spolu s jejím dvojčetem Hanou, protloukání se životem z jednoho podřadného zaměstnání do dalšího a bezútěšné vyhlídky do budoucna – to rozhodně nevypadalo na život v bavlnce. Systém ji naučil, že nemá důvěřovat cizím lidem a že se musí postarat především sama o sebe. Její cesta se však odvíjí velmi podobně jako její život – zcela neočekávaně.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Wish Me Home , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Přej mi domov. Přihlašte se a napište ho.

jitka7326
17.04.2024 5 z 5

Milá oddechovka o hledání sama sebe.

ErčaV.
03.10.2023 5 z 5

Ze začátku jsem si říkala, že to bude taková ta typická trochu nudnější oddechovka. Ano oddechovka to byla, ale děj se mi moc líbil. Takové pasáže kde jí lidé z ničeho nic pomůžou, dají jí jídlo zadarmo, a podobně to bylo trošku přitažené za vlasy. Jinak se kniha četla opravdu skvěle a celkově děj se mi moc líbil.

lenkaabooks
08.08.2023 3 z 5

Kara je na útěku. Jen pár peněz a poloprázdný batoh, víc nemá. Cestou myslí na svou sestru dvojče, na to jak putovaly po pěstounských rodinách a ani teď, jako dospělé, nikde neukotvily. Ke Kaře se cestou přidává kulhavý pes, vzniká mezi nimi láskyplné pouto, oba dva hledají své útočiště, svůj domov.

Knižní novinky (14. týden)

31.03.2019

Kniha Přej mi domov v seznamech

v Právě čtených5x
v dalších seznamech3x

psi pro ženy bezdomovci romantika bezdomovectví

Kay Bratt
americká