Veselé příběhy Čtyřlístku: 1982-1984 přehled

Veselé příběhy Čtyřlístku: 1982-1984 https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/10163/bmid_vesele-pribehy-ctyrlistku-1982-1984-VQP-10163.jpg 5 67 67

Příběhy Čtyřlístku série

Šestá kniha sebraných příběhů Čtyřlístku z let 1982 - 1984. Obsah: Strážci majáku Přízrak z černé věže Ledová plavba Třetí planeta Omyl velkého mága Mixle v piksle Mistr Šarivari Ovčáci čtveráci Cesta mořských vlků První cena loskuták Akce Poseidon Ukradený pradědeček Nezkrotná řeka Páni opraváři Hodina duchů Ztracená pyramida Rychlé občerstvení Perníková chaloupka Pes na stopě Velký bengál Bruchnička to zařídí Muší kapky Místo k sezení... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Veselé příběhy Čtyřlístku: 1982-1984. Přihlašte se a napište ho.

Isew
10.08.2022 5 z 5

Při každém příběhu, který mám doma v původním vydání, jsem si vzpomněla na to, jak jsem každý den čekala u stánku PNS a ptala se, jestli vyšel Čtyřlítek. Byla jsem tak urputná, že paní trafikantka mi vždy jeden nechávala. Držela jsem nový výtisk a byla jsem neskutečně šťastná. Teď v přemíře všeho se ten pocit těžko chápe, ale kdo zažil, tak mi rozumí.
Vzpomínám si, jak hrozně mě mátl příběh Perníková chaloupka. Bobík společně s ostatními ví, že se peče perníková chaloupka na loutkové představení. Ještě se ptá Fifinky, kdy bude. V dalším obrázku vede za ruku malého Bobíčka. Ten je nadšený z perníkové chaloupky, kterou vidí na stole. Ptá se Bobíka, zda je pro něj. Bobík odpoví, že určitě ano. Tak ji snědí. Byla jsem zmatená tenkrát, jsem zmatená i teď.
Nejoblíbenější příběhy: Bruchnička to zařídí, Místo k sezení, Mistr Šarivari, Mixle v pixle, Rychlé občerstvení, Ukradená pyramida

Norri
06.03.2022 4 z 5

Nedávno mě při pohledu na obrázky starých Čtyřlístků popadla nostalgická nálada a zatoužil jsem přečíst si znovu příběhy, které jsem četl v dětství. Po krátkém pátrání jsem koupil tuto šestou knihu, která obsahuje nejvíce příběhů, které jsem si podle obálek pamatoval. Co vám budu povídat. Pro objektivní hodnocení zde není místo. Nostalgie byla nakrmena a já jsem si užil pěkné víkendové odpoledne.

jan37
08.11.2020 5 z 5

Krása!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Veselé příběhy Čtyřlístku: 1982-1984 v seznamech

v Právě čtených1x