Magyk přehled

Magyk https://www.databazeknih.cz/img/books/62_/629/bmid_pribehy-septimuse-heapa-magyk-s9l-629.jpg 4 331 331

Příběhy Septimuse Heapa série

Na počátku je dítě nalezené v lese - příběh, který se pak odvíjí, je strhujícím dobrodružstvím v čarovném světě fantazie a kouzel. Kniha o Septimusovi Heapovi je v zemi svého vzniku, Velké Británii, mimořádně úspěšná a mnozí ji považují za zdařilého konkurenta slavného Harryho Pottera. Hrdinové příběhu jsou vylíčeni tak opravdově, že se o ně skutečně budete strachovat a do poslední chvíle budete plni napětí, jak tento neuvěřitelný příběh dopadne: Septimus Heap, princezna Jenna, čarodějové a jejich pomocníci musí bojovat s nepřízní osudu a mocnými nepřáteli, a není to boj nikterak lehký, neboť černokněžník DomDaniel je ztělesněním zla a jeho moc je obrovská. Kniha je zároveň neobyčejně vtipná a dramatické okamžiky se střídají s komickými situacemi i dojemnými momenty. Kromě hlavních hrdinů se zde setkáte i s celou řadou kouzelných tvorů a podivuhodných bytostí, ať už je to dobrácký Bobrspát, obětavý krysoun Staník, udatní brouci obrněnci nebo magogové, odporní černokněžníkovi pomocníci. A až knihu dočtete, nemusíte litovat, že už je konec - Magyk je prvním dílem ze slibované trilogie příběhů Septimuse Heapa... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Jota

Septimus Heap, Book One, Magyk , 2005

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Magyk. Přihlašte se a napište ho.

TaLu
07.05.2024 5 z 5

Kouzelný příběh o osudech kouzelnické rodiny, která se po ztrátě narozeného sedmého syna ujala malé holčičky, ze které se vyklubala ztracená princezna. Fantasy pro mladší čtenáře zaujme dobrodružným dějem, nápaditými zvraty, propracovanými postavami a úžasnými kouzelnými bytostmi. To bylo potvor - milých i nebezpečných. A obálky v podobě staré knihy nemá chybu.

HollyUndead
13.08.2023 5 z 5

Knihu Magyk jsem dostal již v dětství, ale ve svých 26 letech jsem na tuto knihu dostal náladu. Je to pěkná pohádka z kouzelnického světa. Nedivím se, že tuto sérii přirovnávají k Harrymu Potterovi. Samozřejmě Harry je již trochu jiná třída, ale i tak má první kniha této série své kouzlo. Moc se těším na další díly této série.

MichaLela
20.07.2023

Pohádka :) Čtu to tedy v dospělosti, ale je to přijemný a čtivý příběh plný akce. Za mě lepší než třeba Hobit

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Magyk v seznamech

v Právě čtených5x