Případ Amelia přehled

Případ Amelia
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/218945/bmid_pripad-amelia-7B5-218945.jpg 4 669 669

Jeden z nejočekávanějších debutů loňského roku, který kritika přirovnává ke Zmizelé Gillian Flynnové. Ten den má Kate svou patnáctiletou dceru po vyučování vyzvednout. Když však (se zpožděním, jako obvykle) ke škole dorazí, je na místě už záchranka a policie. I oni jsou tu kvůli Amelii – Amelia totiž skočila ze střechy budovy… Několik týdnů po pohřbu se Kate vrací zpět k práci do advokátní kanceláře, když vtom jí přijde podivná zpráva z neznámého čísla, v níž se říká, že smrt Amelie nebyla sebevraždou. A Kate se rozhodne najít pravdu. Nejen o tom, co se doopravdy přihodilo, ale kdo její dcera vlastně ve skutečnosti byla.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

Reconstructing Amelia , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Případ Amelia. Přihlašte se a napište ho.

bacouch
04.02.2024 4 z 5

Výborně napsaná detektivka o bolestech dospívání, touze zapadnout mezi vrstevníky i krutosti dětství.

Kskaja
18.10.2023 5 z 5

Čtivé, napínavé, závěr se mi líbil.
Ale není to hezké čtení..negativní.

uzivatel83509
13.08.2023 4 z 5

Na knize mi vadilo přeskakování děje - hned sem, hned zase tam... ( sms, školní blog, Kate, Amelia, Kate před smrtí, Kate po smrti své dcery...)
Jinak je příběh dobře napsaný, dost smutný, ale velice čtivý a napínavý až do konce, kdy konečně Kate zjistí, co se vlastně Amelii stalo na školní střeše..
Na začátku mě úplně mrazilo, když jsem četla o tom, jak Kate přicházela ke škole, vyzvednout Amelii a tam bylo plno lidí, policie a hasiči... hodně dobře popsaná situace u školy... Celé je to smutné čtení, ale kniha určitě stojí za přečtení!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Případ Amelia v seznamech

v Právě čtených10x