Červená lucerna přehled

Červená lucerna https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248271/bmid_cervena-lucerna-Cn9-248271.jpg 4 337 337

Třetí díl ze série o komisařce Katie Maguirové. Má komisařka Katie Maguirová hledat vraha, když si zavražděný trest zasloužil? Na zakrvácené matraci ve špinavém bytě v Corku leží mrtvý muž. Někdo na něj zblízka vystřelil a zohyzdil tak jeho tvář k nepoznání. Katie Maguirová však brzy zjistí, o koho se jedná: je to Mawakiya, nigerijský pasák, který pracoval pro šéfa obchodu s bílým masem Michaela Gerretyho, jehož se Katie roky neúspěšně snažila dostat do vězení. Ví, že její povinností je dopadnout vraha. Ale Mawakiya byl zlý člověk, který prodával mladé dívky. Město je bezpečnější, když je mrtvý. Pak je ovšem zavražděn další pasák a Katie se musí rozhodnout: Je toto konání samozvaných strážců spravedlnosti přípustné? A jak je zastavit?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Host

Red Light , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Červená lucerna. Přihlašte se a napište ho.

hana4834
09.11.2023 4 z 5

Celkem čitelné

Luigi1
17.10.2023 5 z 5

Opět autor nezklamal a dal se číst

Lee7
21.09.2023 4 z 5

Už jsem si zvykla na žánr spisovatele a i třetí díl jede ve stejném duchu. Nebojí se odhalit silné dávky krutosti a napětí. Popravdě jsem málem s vrahem soucítila, vendeta :D škoda, že Katie má stále kolem sebe opar stínu smutku.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Červená lucerna v seznamech

v Právě čtených6x