Noční návštěvník přehled

Noční návštěvník
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/512914/bmid_nocni-navstevnik-fii-512914.jpg 4 166 166

Případy Lincolna Rhyma série

V New Yorku řádí geniální zločinec, který si říká Zámečník. Je přímo fascinován zámky a umí si poradit s jakýmkoli bezpečnostním systémem. Když po nocích vniká do cizích obydlí, prozatím své oběti okrádá jen o pocit bezpečí. Lincoln Rhyme a Amélie Sachsová ale vědí, že ho musí zastavit dřív, než své útoky vystupňuje a prolije nevinnou krev. Jejich pátrání je ovšem přerušeno, když Rhyme kvůli jinému případu přijde o pozici policejního konzultanta. S okamžitou platností musí ukončit veškerou spolupráci s newyorskou policií pod pohrůžkou, že pokud on či jeho kolegové příkaz poruší, bude to pro ně mít dalekosáhlé následky. Jenomže udržet geniálního kriminalistu mimo akci není tak jednoduché – je odhodlaný Zámečníka dopadnout, i když mu za to hrozí pobyt ve vězeňské cele.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Domino

The Midnight Lock , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Noční návštěvník. Přihlašte se a napište ho.

Ladygeront
07.06.2024 3 z 5

Dočteno, ale žádná radost ze čtení. Je to moje první kniha od tohoto autora, ale jsem si jistá, že i poslední!

Gaeberys
12.04.2024 5 z 5

Nevěřila bych, že dokáži dát 5* u některého z posledních dílů série, ale kniha mi opravdu sedla. Vše bylo tak nějak rozumně vyváženo.

Spoiler -
A hlavně tam nebyl reálně ten prodělaný Hodinář:)

MatBla
17.02.2024 5 z 5

Skvělé, Deaver opět nezklamal. Sérii s Rhymem a Sachsovou mám prostě ráda.

10 nejprodávanějších eknih (květen)

12.06.2023

Korunní princezny, Sparrow a další knižní novinky (20. týden)

14.05.2023

Kniha Noční návštěvník v seznamech