Rozpolcený přehled

Rozpolcený https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/520773/bmid_rozpolceny-dvN-520773.jpg 4 46 46

Na blackpoolské pláži je vyplaveno zmučené tělo s prostřelenou hlavou. V uličce je nalezen muž s podříznutým hrdlem. Na nemocničním lůžku je zavražděna žena. Co je spojuje? ... Soukromý život inspektorky Rosalind Krayové je plný chaosu, protože se snaží rozplést zamotaný případ a vrchní inspektor Dan Bagley jí chce z práce udělat peklo. ... Billy Ellwood je jako chameleon. Co ho donutilo před osmnácti lety zmizet? A jaký byl jeho slib? ... Strhující závěrečný případ inspektorky Krayové – který však lze číst i jako samostatný krimipříběh – opět potěší čtenáře Angely Marsonsové či Patricie Gibneyové.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Kalibr

Jaded

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rozpolcený. Přihlašte se a napište ho.

astra3
29.03.2024 5 z 5

Mně se to líbilo. Zamotané a občas drsné.

Olous1
29.03.2024 2 z 5

Za mě velké zklamání. Série byla perfektně rozjetá,ale poslední díl byl chaos. Nebo jsem byla hodně natěšená.60%.

monishek
14.03.2024 3 z 5

Ja tuhle serii zboznuju. Vsechny dily napinave a vyborne ctive. Ale tenhle posledni nebyl podle mych predstav. Zacatek, jak jiz zminuji ostatni, tak byl takovy zmatecny a celkove ani namet me moc neoslovil. Cely pribeh vlastne me nicim neposadil na zadek. Nastesti to nema moc stranek, precist se to dalo, ale nenadchlo me to. Neurazi, tak hodnoceni necham na prumeru. Bohuzel zklamani oproti predchozim dilum. Cekala jsem vic, ani zaver neni prilis zajimavy.

Poslední gambit, Kéž bys tu byl a další knižní novinky (46. týden)

12.11.2023

Kniha Rozpolcený v seznamech