Příručka skutečné ženy: Jak se poprat se životem přehled

Příručka skutečné ženy: Jak se poprat se životem https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407240/bmid_prirucka-skutecne-zeny-jak-se-popra-41D-407240.jpg 3 3 3

Jak dospíváš a začínáš ovlivňovat stále víc svět kolem sebe, dostaneš se do spousty situací, kdy bude potřeba si poradit. Občas to může být pěkně těžké, protože vůbec nevíš, co máš dělat! Ptáš se, co můžeš udělat, abys byla lépe připravená? Přece sáhnout po téhle knize! Ilustrované návody ti pomůžou se vším, co dnešní mladá žena potřebuje vědět, například jak: se představit • vyměnit pneumatiku • se s respektem rozejít s klukem • nechat spropitné • se ucházet o práci • požádat o zvýšení platu • se chovat při policejní kontrole • si vytvořit rozpočet • si mýt obličej • vyčistit ucpanou výlevku • vyžehlit košili • nosit šátek • dát koš na basketu a mnoho dalšího... celý text

Osobní rozvoj a styl Pro děti a mládež Encyklopedie
Vydáno: , Grada

The Girl's Guide to Conquering Life: How to Ace an Interview, Change a Tire, Talk to a Guy, and 97 Other Skills You Need , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Příručka skutečné ženy: Jak se poprat se životem. Přihlašte se a napište ho.

Dámaskloboukem
01.05.2022 3 z 5

Američané opravdu potřebují příručku na všechno:)
To jsem si říkala u kapitol: jak si umýt správně vlasy nebo jak ustlat postel.
Ale kniha je přehledně zpracovaná a obsahuje i zajímavé rady a postřehy.
Škoda, že se mi nedostala do ruky v pubertě.

claudiavas89
26.02.2021 3 z 5

Spíš pro mladistvé

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Příručka skutečné ženy: Jak se poprat se životem v seznamech