Přiveď mě zpátky přehled

Přiveď mě zpátky https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/403616/bmid_prived-me-zpatky-dwy-403616.jpg 4 1650 1650

Byli mladí a zamilovaní. Na dovolené ve Francii zastavili u benzinové pumpy a Finn si odskočil. Když se vrátil, byla Layla pryč a už ji nikdy neviděl. Aspoň tak vypovídal na policii. O mnoho let později se Finn zasnoubil s Laylinou sestrou Ellen. Jenže najednou zavolala policie, že někdo Laylu spatřil. Začaly se objevovat dávno ztracené věci z její minulosti, tajné zprávy, různé stopy a varování. Co neznámý chce a kolik toho ví?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Motto

Bring Me Back , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Přiveď mě zpátky. Přihlašte se a napište ho.

Jana-Marie
včera 2 z 5

Kniha mi přišla nereálná a zvláštní. Na odreagování asi fajn, ale nic převratného. za týden už si nebudu pamatovat, že jsem četla, resp. o čem vůbec bylo.

Věra91
13.05.2024 5 z 5

Příjemné a nápadité čtení.

stanislava9718
18.03.2024 3 z 5

Zkouším dát šanci detektivnímu žánru, autorka má dobré hodnocení. Příběh Layly, Finna a následně Ellen začal dobře, napětí, akce. Autorka zvolila vyprávění z několika časových dějů, kde nám servírovala střípky z jejich života, závěr byl pro mě trochu předvídatelný, nikdo, kdo se má pohybovat v bezprostřední blízkosti domu, kavárny, není neviditelný, když zanechává zprávy Finnovi.

Děvčata z Firefly Lane, Chvění kouře a zlata a další knižní novinky (24. týden)

12.06.2022

50 nejčtenějších knih minulého roku (2019)

27.02.2020

10 právě čtených knih podle uživatelů (září)

16.09.2019

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Přiveď mě zpátky v seznamech

v Právě čtených16x
v Přečtených2 315x
v dalších seznamech9x

thrillery strach psychologické thrillery zmizení lidí britská literatura

B. A. Paris (p)
britská, 1958