Proč nejsi jak chlapi v práci, vole? přehled

Proč nejsi jak chlapi v práci, vole?
https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/249308/mid_proc-nejsi-jak-chlapi-v-praci-vole-249308.jpg 3 35 35

Podtitul: Tragikomiksy Venduly Chalánkové Vendula Chalánková, kterou pravděpodobně znáte jako vtipnou performerku, ilustrátorku dětských knih nebo nepřehlédnutelnou výtvarnou umělkyni, tentokrát přichází s autorskými komiksy, které by neměly uniknout pozornosti vás, kdo máte rádi humor poctivý, ale přitom trochu zvrhlý, stejně jako autorčina designérská značka. Kniha přináší výběr šedesáti šesti stripů, které patří k tomu nejlepšímu z autorčiny komiksové tvorby. Nečekejte, že by zde Vendula uznávala nějaká tabu. Nečekejte, že by snad pro ni některá témata byla v jejich komiksech zapovězená. Nečekejte ani, že by autorka používala jazyk spisovný a vytříbený. Jediné, co můžete od knihy čekat s jistotou, je, že se budete dobře bavit. „Tak jako klasická tragédie nabízela očistnou lázeň předváděním událostí vzbuzujících hrůzu a soucit, je možné užívat Vendulčiny tragikomiksy k terapii úzkostných stavů. Nejsou sice spolehlivější než běžná psychofarmaka, ale poslouží i bez receptu každému, kdo se cítí pronásledován nespravedlivým osudem.“ Pavel Ryška... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Proč nejsi jak chlapi v práci, vole?. Přihlašte se a napište ho.

Pavlína197
07.03.2024

Nebavilo mě to, nelíbilo se mi to, možná tomu jen nerozumím, takže ani nehodnotím.

Karolína18
05.11.2023 2 z 5

No, bavila mě asi jedna desetina, zbytek docela trapnohumor. Neříkám, že mě nebaví, ale asi ne v této formě.

Arkagas
13.12.2020 3 z 5

každá postavička v tomto komiksu byla vystřižena a slepena z barevného papíru. Je to jednoduché, vtipné, odpočinkové :)
Rozhodně to není něco, co by bavilo každého, ale jsou hlášky, které z hlavy nevymažu - třeba:„moja říká, že zpívat mu Ty ty ty, ty ty ty, ty to budeš platiti je vyhrožování státním dluhem." :D Jak aktuální k dnešní situaci.
Tenhle sešit je čtení na max 20 minut, ale přesto pobavil :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Proč nejsi jak chlapi v práci, vole? v seznamech

2015  68%Proč nejsi jak chlapi v práci, vole?
2015  95%Vyšívané pohádky
2009  83%Cukr & počasí