Zmiz přehled

Zmiz
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/525594/bmid_zmiz-654544a70dbcf.jpg 5 42 42

Profilerky z FBI série

< 3. díl

Mary Burton, autorka mnoha bestsellerů, se vrací s thrillerem, z nějž vám bude tuhnout krev žilách. Soudní lékařka Faith McIntyrová se s oběťmi násilných trestných činů setkává každý den, nicméně tato osoba je jiná. Žena v kómatu, jejíž život visí na vlásku poté, co ji srazilo auto, je rychle identifikována jako zvláštní agentka FBI Macy Crowová. Zůstává ale záhadou, co tato žena z Quantica dělala v místní temné uličce krátce po půlnoci. A další záležitost je ještě znepokojivější. Macy jako by byla dokonalou kopií Faith samotné. Faith náhle zjišťuje, že její dětství skrývá více tajemství, než si dosud myslela. Následuje stopy, které jí zanechala Macy, a společně s texaským rangerem Mitchellem Haydenem objevuje opuštěný ranč, na jehož pozemku je čekají další hrůzné nálezy. Ze stop, které postupně odhalují, vyplývá, že jde o mimořádně zvrácený a zapletený případ. Kdo ale v pozadí tahá za nitky? A podaří se Faith s Haydenem jejich plány překazit dřív, než bude pro všechny pozdě?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Vendeta

Cut and Run , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zmiz. Přihlašte se a napište ho.

čef
23.05.2024 5 z 5

Obchod s miminy je také již dobře popsaný v mnoha detektivkách, i ten kombinovaný se smrtí jejich maminek. V tomto směru tedy nic zvláštního, ale tak docela ztracený čas to není. Rangeři v USA to mají trochu jinak zmáknuté a když se navíc objeví dvojčata, hned má příběh jinou šťávu. Docela jo.

WaN635
20.05.2024 4 z 5

Líbilo se mi to. Po slabší dvojce je tento díl opět svižným a napínavým thrillerem.
Vzhledem k tomu, že erotické scény byly i v předchozích dílech, tak mi to nevadilo a byla jsem na ně připravena.
Samotná kniha mě bavila a postupné odhalování okolo Faith, které bylo plné zvratů
se četlo moc dobře.

shackhal
15.05.2024 1 z 5

Po vynikající prvotině přišlo zklamání. kniha nemá co dělat v žánru "krimi" ale patří svým obsahem do kategorie ; romanticko-erotická s krimi zápletkou. Ani se nedivím tak vysokému počtu hodnocení , poněvadž jde evidentně o čtenářky jež jsou milovnice romantiky. vzhledem k tomu však ,že to není detektivní krimi, tak nemohu jinak než s hodnocením č. 2

Závod s časem, Trnová královna a další knižní novinky (9. týden)

25.02.2024

Kniha Zmiz v seznamech