Kráska a netvor přehled

Kráska a netvor https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418114/bmid_kraska-a-netvor-Yci-418114.jpg 4 149 149

Prokleté nevěsty série

< 3. díl

Vábení pomsty je neodolatelné... Emily Harwoodová se nehodlá provdat. Rozhodně ne za markýze Jamieho Brickmana, kterého nemiluje a nanejvýš se jí protiví. Nečekaná sněhová bouře ji vžene do náruče maskovaného cizince, jehož jediným cílem je pomstít se markýzi Brickmanovi. Dívka se tak ocitá mezi dvěma muži, které spojuje nedávná minulost. Podaří se jí včas odhalit, na čí straně je pravda, nebo spadne do nastražené pasti a zaplatí za to životem?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kráska a netvor. Přihlašte se a napište ho.

Fidibus
22.06.2023 3 z 5

(SPOILER) Je to takový napínavý slaďák, jehož autorem je nezvykle muž a celkem to zvládá. Vytkla bych mu občasné vystřídání vypravěče, kdy většinou je to Emily a pak najednou Jamie.
Název odpovídá a celou dobu jste na vážkách, kdo je vlastně ten netvor, i když náznak se objevil už dřív (SPOILER: že ho tam neznali...).
Čtení na večer, čte se rychle a dobře. Pro někoho asi naivní, ale mně se to líbilo.

dooky
24.04.2023 4 z 5

Třetí díl série byl za mě určitě nejlepší. Povedlo se udržovat mě v nejistotě, komu mám vlastně fandit a i když se to zdálo být zpočátku jasné, autorovi se povedlo mě na jednu chvíli zmást. Klidně bych si více pohrála a natáhla kapitolu, kde se vše vysvětlí a ještě více našponovala napětí. Jinak dobrý počin.

NikiGrouse
24.04.2022 4 z 5

Hezký pohádkový příběh. Doufala jsem ale v jiný konec. Jak pořád nebylo jasné, který je padouch a který klaďas, tak jsem myslela, že to bude přesně naopak. Takhle byl ten konec takový hořkosladký a od té mojí domnělé verze "pohádky" se to hodně odklonilo.

Falešné růže, Osamělé srdce a další knižní novinky (16. týden)

16.04.2023

Knižní novinky (43. týden)

18.10.2020

Kniha Kráska a netvor v seznamech

v Právě čtených5x
v dalších seznamech6x