Prolínání světů přehled

Prolínání světů
https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43462/prolinani-svetu-4es-43462.jpg 4 41 41

Podtitul: „Ze života světových náboženství“ Tato kniha svým názvem, částí textu i obrázků poukazuje k osmnáctidílnému cyklu pořadů o pěti světových náboženstvích, který byl vytvořen v letech 2005–2006 a který v druhém pololetí roku 2006 vysílá Česká televize. Pojednává o pěti světových náboženstvích – hinduismu, buddhismu, židovství, křesťanství a islámu – a hovoří o nich s úctou. Jedná o pěti duchovních cestách, které zrály a obstály v dějinných zkouškách mnoha staletí – a ukazuje je jako součást stylu života a myšlení miliard dnešních lidí.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Prolínání světů. Přihlašte se a napište ho.

trekina
24.04.2019 5 z 5

Jsem ráda, že jsem ji vzala do ruky :-). V dost netolerantním světě je velká úleva číst o tom, že tolerance je nejen možná, ale také obohacující a rozvíjející a konstruktivní. I já si myslím, že nemusím ztratit samu sebe, abych mohla nacházet druhé.

PetrJandáček
24.03.2019 5 z 5

Jen doporučuji.

Káča2015
28.11.2017 5 z 5

Výlet do jiných kultur, který se soustředí na rozdíly, které by pro nás mohly být podstatné. Alespoň proto, abychom si uvědomili, z čeho jsme vzešli a kde je naše místo na Zemi.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Prolínání světů v seznamech

v Právě čtených3x