Protože tě miluji přehled

Protože tě miluji https://www.databazeknih.cz/img/books/67_/677/mid_protoze-te-miluji-9Jl-677.jpg 4 316 316

Jednoho dne se v losangeleském obchodním středisku ztratí pětiletá Layla, dcera úspěšného psychologa Marka Hathawaye a známé houslistky Nicole. Marně po ní pátrá policie i zoufalí rodiče. Nikdo je nekontaktuje, nikdo nežádá výkupné… Mark celou situaci neunese - odejde od své ženy, opustí zavedenou praxi a přestane se stýkat i se svým nejlepším kamarádem Connorem McCoyem. Propadne se až na dno společnosti, mezi bezdomovce, narkomany a prostitutky. Pět let žije Mark na ulici a doufá, že dcerku přece jen najdou. A pak se dívenka nečekaně objeví na stejném místě, odkud zmizela. Kde celou tu dobu byla? Kdo se o ni staral? Proč se teď vrátila? A proč se náhle její matka chová tak podivně? Policie i otec čekají na odpověď, ale Layla mlčí. A když konečně promluví, její slova nejenže nic nevysvětlují, ale činí záhadu ještě větší...... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Ikar (ČR)

Parce que je t'aime , 2007

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Protože tě miluji. Přihlašte se a napište ho.

Knihomolka3000
13.09.2023 1 z 5

Toto byl pro mě přešlap

Terka1975
02.07.2022 3 z 5

Já jsem z knihy trochu rozpačitá, vzbuzuje emoce, lítost, čekala jsem, jak se protnou osudy Marka, Alyson a Evie, potažmo i Layly a Connera a Nicole. Četla se dobře, ale vyústění a závěr příliš neuvěřitelný. Je ale ale pravda, že to panu Mussovi pěkně “žeru” a pak se jen nestačím divit.

MichaelaS081
04.03.2022 5 z 5

Krásná kniha. Takový závěr jsem nečekala.Moc dobrý spisovatel.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Protože tě miluji v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x