Prsten Ravenelliů přehled

Prsten Ravenelliů
https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/116614/bmid_prsten-ravenelliu-116614.JPG 4 2 2

Polibky série

< 158. díl

Velice brzy po své ukvapené svatbě zjistí mladičká Amy Redmanová, že benátský boháč Vincenzo Ravenelli si ji vzal jedině proto, aby díky vyhrané sázce získal zpět nesmírně vzácný starožitný prsten, který patříval jeho předkům. Zklamaná a nešťastná dívka se okamžitě vrací do rodné Anglie, kde se jí podaří svůj nerozvážný sňatek přede všemi utajit. Od té doby uplynuly čtyři roky a Amy se vrací do proslulého italského města na laguně. Chce tu nejen dosáhnout rozvodu, ale přitom podle možností Ravenellimu oplatit příkoří, které jí způsobil...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Her Secret Bridegroom , 2000

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Prsten Ravenelliů. Přihlašte se a napište ho.

Luccy78
30.05.2016 5 z 5

Jedna sázka o vzácný rodový prsten a tímto vzniklé nedorozumění zmařilo čtyři roky, které spolu mohli trávit Vincenzo s Amy. A možná díky tomu se rozejdou úplně, protože Amy má namířeno zpět do Benátek, aby přesvědčila Vincenza podepsat rozvodové papíry. A protože jsou oba velmi temperamentní a tvrdohlaví, nebude o nějakou tu hádku a peprnou situaci nouze..

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Prsten Ravenelliů v seznamech