Prstenec kolem Slunce přehled

Prstenec kolem Slunce
https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28578/bmid_prstenec-kolem-slunce-pAN-28578.jpg 4 74 74

Autor v tomto románu rozvíjí teorii paralelních Zemí – Zemí, které jsou stejné, důvěrně známé, a přece v mnoha aspektech odlišné. Pátrání po korporaci, která prodává nezničitelné a nesmírně levné věci, něžný příběh podivuhodného vztahu, dětská hračka – brána do světa divů – to vše tvoří rámec knihy.

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , Laser-books (Laser)

Ring Around the Sun , 1953

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Prstenec kolem Slunce. Přihlašte se a napište ho.

Zelený_Drak
05.10.2022 1 z 5

Tohle sci-fi nezestárlo dobře. Je to 6. kniha, kterou jsem od autora četla a stejně jako u předchozích i tady platí, že se mi líbily nápady, ale vůbec mě neoslovilo zpracování. Tím s autorem končím.

Disease
06.06.2022 4 z 5

První polovina super, skoro jako od Dicka. S příchodem na Zemi č.2 se to trochu rozplizne, ale celkově rozhodně silný nadprůměr.

Criosphinxx
31.01.2022 3 z 5

Hlavní postava celkem sympaťák a celkově se mi zde líbily všechny postavy a neměl jsem ani k jedné výtky. Příběh byl taky fajn, ale nevím, noo... Ten konec měl asi působit nějakým "wow efektem" ale moc nepůsobil, když to odhadnete už dávno dávno předtím. Myšlenka knihy zajímavá, ale určitě by se to dalo zpracovat lépe a víc čtivě, ale každopádně špatný to není. Pokud někdy narazím na další autorovu knihu, dám šanci.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Prstenec kolem Slunce v seznamech

v Právě čtených1x