PS: Miluju tě přehled

PS: Miluju tě
https://www.databazeknih.cz/img/books/56_/56509/bmid_ps-miluju-te-6415f28a81bd5.jpg 4 1138 1138

Holly a Gerry patří k těm šťastným manželským párům, kterým by každý mohl závidět. Náhle, v jeho třiceti letech, odhalí lékaři u Gerryho rakovinu v konečném stadiu. Holly si vůbec nedokáže život bez Gerryho představit a vlastně si ani nic takového představovat nechce. Jenže Gerry s ní má jiné plány. Pár měsíců po jeho smrti dostane Holly balíček dopisů, které pro ni její manžel sepsal a v nichž ji žádá o splnění nečekaných úkolů.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , BB art

P.S. I love you , 2004

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize PS: Miluju tě. Přihlašte se a napište ho.

stanislava9718
05.04.2024 2 z 5

Musím konstatovat, jako čtenáři níže, že děj knihy je v začátku k začtení se těžší, musela jsem se vracet, abych pochopila autorkou různě zasazené časové děje příběhů manželského páru, jejich postojů, myšlenek, nevyslovených přání, zejména manželka. Film je podle mého názoru lépe zpracovaný, tak po shlédnutí i filmu mohu tuto knihu hodnotit.

Nevr
22.01.2024 5 z 5

Originální příběh. Mě se kniha líbila moc, zasmála jsem se, často pobrečela, spousta rozdílných povah, dobré kámošky, fajn chlapi, a i když jsem se s hlavní hrdinkou úplně neztotožňovala, vlastně mi přišla fajn a i ty její trampoty.

medlovice
17.09.2023 3 z 5

Tato kniha má tři vrstvy nebo linky , nevím jak to nazvat. Ta, ve které Holly vzpomíná na svého manžela a těší se na dopisy od něj, když jej vidí a cítí , je nežná a opravdová, přesně to, co jsem od knihy očekávala a co ji dává tu atmosféru. Protože nejvíc je tu Holly a její kamarádky , které chlastají, pořád někde na tahu , pořád až na doraz a to je jim třicet . Horší něž pubertačky. No a ještě rodina, které má být Holly podporou , ale každý má své problémy, které se musí řešit. Nutila jsem se ke čtení a přeskakovala.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha PS: Miluju tě v seznamech

v Právě čtených15x