Půlnoční stíny II přehled

Půlnoční stíny II
https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/17689/pulnocni-stiny-ii-17689.jpg 4 34 34

Antologie světových a českých hororů: Proklatost (Ambrose Bierce) Netvor na střeše (Robert E. Howard) Starý deník (Pierfrancesco Prosperi) Slyším je přicházet (Vladimír Medek) Na odchodu (Darrel Schweitzer) Prázdné místo (Ramsey Campbell) Archa (Petr Borovec) Špinavá práce (Philip Nutman) Dům (Miriam Poliniat) Dům rozkoše (Steve Rasnic Tem) Anděl pitvornosti (E. A. Poe, Lukáš Fibrich) – komiks... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Půlnoční stíny II. Přihlašte se a napište ho.

Miroslav82
03.02.2024 4 z 5

Skvělá antologie. Za mě nejlepší Biercova povídka Proklatost zde má i "pokračování", R. E. Howard potvrzuje jak dobrý vypravěč byl a jaká škoda jeho života pro svět fantasy povídek byla. Komix na konci je taktéž zajímavé zpestření, četl jsem naposledy před dvaceti lety a chystám se k sešitu vrátit. Doplním jistě i první díl..

666Jitka
30.08.2022 5 z 5

Také druhý díl Půlnočních stínů mi udělal velkou radost. Je zde více kratších hororových a strašidelných povídek než v jedničce a každá má něco do sebe. Rozmanité zápletky, různá míra strachu a tajemna - to mám přesně ráda. Opět nechyběl závěrečný komiks, tentokrát k poctě E.A.Poea.

Zemiakol
09.09.2019 3 z 5

Až na povídky Starý deník a Netvora na střeše mě z knihy nic nezaujalo. Průměrná sbírka hororových povídek.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Půlnoční stíny II v seznamech

v dalších seznamech6x