Punisher: Otrokáři přehled

Punisher: Otrokáři
https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/130161/bmid_punisher-otrokari-jGY-130161.jpg 5 69 69

Punisher série

Punisher MAX série

5. díl

Všechno začalo jedné chladné, tmavé noci v Brooklynu, když se v dešti rozlehly zděšené ženské výkřiky… Viorica vypráví hrozné věci. A Frank Castle pozorně naslouchá. Takže se muži, kteří dívku trýznili, brzy ocitnou před hlavní jeho pušky. S podobným gangem, jako jsou otrokáři, se snad ještě nesetkal. Je to parta veteránů genocidy ve Východní Evropě, chladných, krutých mužů, kteří si myslí, že na obranu toho, co si přivlastnili, mohou použít všechny prostředky, a že je v oboru války a násilí nic nepřekvapí. Punisher je brzy vyvede z omylu…... celý text

Literatura světová Komiksy Sci-fi
Vydáno: , BB art

The Punisher: The Slavers , 2006

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Punisher: Otrokáři. Přihlašte se a napište ho.

Luigi1
15.05.2023 5 z 5

V tomto díle převládá mučení,zneužívání.Podle mě dost tvrdá četba.

Norri
11.09.2022 5 z 5

Tak tenhle Punisher je naprosto boží! Začíná to za deště a má to fajnovou noirovou atmosféru, která mi dala vzpomenou na Sin City. Otrokáři mají perfektní a velmi emotivní příběh. Dokonale vás to vtáhne do děje a vy jste spolu s Punisherem nasraní mocným spravedlivým hněvem. Tak moc, že máte chuť Frankovi nabíjet zbraně. Velký podíl na tom mají povedení záporáci. Z jejich krutosti a bezcitnosti se vám bude vařit krev. Ale můžete si být jistí, že Frank Castle vás nezklame a dokonale naplní vaší touhu po jejich brutálním potrestání. Tento příběh je skvělý také proto, že nesleduje jenom Punishera a jeho protivníky, ale také policisty, kteří se k tomu na začátku připletli. K tomu si přidejte dokonalou kresbu Leandra Fernandeze a barvy Dana Browna a můžete si být jistí, že tohle je jeden z nejlepších punisherovských komiksů.

"A když skončila, věděl jsem, že fůra lidí bude muset umřít."

Punisher
25.07.2021 5 z 5

Brutálně syrovej Punisher.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Punisher: Otrokáři v seznamech