Punk Fiction přehled

Punk Fiction
https://www.databazeknih.cz/img/books/99_/9916/bmid_punk-fiction-jbu-9916.png 3 25 25

Vůbec poprvé u nás nabízíme ucelený soubor povídek, jejichž spojníkem je příslušnost k některému z „punkových“ podžánrů fantastiky. Na své si určitě přijde nejen milovník kyberpunku, ale také ten, kdo má rád dráždivý koktejl žánrů, nepostrádající originální náměty a pořádnou dávku napětí a rebelství. Příběhy současných hvězd sci-fi a fantasy i těch, kteří na hvězdnost teprve aspirují, se odehrávají v ulicích velkoměst blízké budoucnosti, v kyberprostoru i třeba na poněkud zchátralé vesmírné stanici. To vše ve znamení tvrdé akce, sofistikovaných technologií a černého humoru.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Punk Fiction. Přihlašte se a napište ho.

kamila5406
23.05.2021 1 z 5

Kniha o ničem

PetrCepek
11.12.2019 5 z 5

kap kap kap - z toho mne mrazí ještě deset let po přečtení

cori
04.08.2019 3 z 5

Sbírka přináší osm povídek, které spojuje téma punk. Tématicky mimo mísu mi přišla povídka Punkva od L.Medka, nezaujala mě povídka Sestup, Mojžíši od J. Macka. Za nejlepší povídky považuji Žambochovu Krev kyborgů a Procházkovu Lady in blackaut aneb Rox'n roll v černém. Viz mé komentáře u jednotlivých povídek.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Punk Fiction v seznamech

v Právě čtených1x