Raoul Taburin přehled

Raoul Taburin
https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/296777/mid_raoul-taburin-dxs-296777.jpg 5 51 51

Dnes již legendární autorská knížka jedné z nejvýznamnějších postav francouzské ilustrace, humoristy a kreslíře Jeana-Jacquea Sempého, vypráví dojemný příběh o přátelství, důvěře, ješitnosti a Sempého velké celoživotní lásce: cyklistice. Raoul Taburin, hrdina stejnojmenné knihy, geniální opravář kol a oblíbený vtipálek, jenž kolu rozumí tělem i duší, má jedno skutečně překvapivé tajemství. A říct pravdu je někdy setsakramentsky těžké, ale mlčet může znamenat i nečekané nebezpečí... Nadčasový komiksový příběh nejen pro milovníky cyklistiky! Pro děti i dospělé.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Raoul Taburin. Přihlašte se a napište ho.

Martica
29.01.2024 5 z 5

Velmi příjemná a vtipná jednohubka. A nebo taky knížka, která může zabrat spoustu času, protože co strana, to umělecké dílo.

Ann.e
07.08.2023 4 z 5

Tohle je výtvarně mistrovský kus. Navíc miluji Francii, miluji cyklistiku a miluji Tour de France, takže jsem se ráda ponořila do příběhu, co spojuje všechny tyto tři věci. Do toho autor přidal humor a zajímavé morální dilema na konci.

puml
11.07.2023 5 z 5

Umět tak takhle vyprávět příběh... Dokonalá práce ve všech ohledech, od příběhu až po kresbu a ta jemná ironie za tím vším. Doporučuji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Raoul Taburin v seznamech

Jean-Jacques Sempé