Robohistorie I. přehled

Robohistorie I.
https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/2319/mid_robohistorie-i-zoU-2319.jpg 4 57 57

Autor ve svém souboru devatenácti povídek přibližuje historii soužití lidí a robotů. Povídky začínají krátce po vynálezu pozitronického mozku, líčí, jak se lidé vyrovnávají s existencí umělých výtvorů, až po pochopení, že roboti mohou lidem pomáhat a být jejich rovnocennými partnery. zdroj - KJM Brno

Literatura světová Povídky Sci-fi
Vydáno: , Triton

The Complete Robot , 1982

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Robohistorie I.. Přihlašte se a napište ho.

Luigi1
05.12.2023 5 z 5

Tato kniha se moc povedla je moc dobře čtivá doporučuji

Phoenix16.cz
30.01.2022 4 z 5

Kniha obsahuje hodně kvalitních povídek, které už jsou většinou známé z jiných sbírek. Je tu i pár nových. Za zajímavé plus považuji roztřídění povídek do tématických celků, takže kniha působí promyšleně a není to jen sbírka několika povídek, které někdo dal náhodně k sobě.

gagi25
11.12.2020 4 z 5

Povídky jsou již tradičně velmi poutavé. Jako nejlepší z nich mi ale přijdou ty, které jsou obsaženy už ve sbírce "Já, robot", která povídky navíc i spojuje v jeden ucelený příběh. Nemůžu se zbavit pocitu, že vydavatel se snažil ještě něco vyždímat ze jména Asimov, čemuž trochu nasvědčují i autorovy komentáře v knize. Určitě tím nechci nikoho odrazovat od čtení, stojí to za to, ale novým čtenářům bych nejprve doporučil "Já, robot".

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Robohistorie I. v seznamech

v dalších seznamech2x