Jaro - Obrázkové příběhy přehled

Jaro - Obrázkové příběhy https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/112415/bmid_jaro-obrazkove-pribehy-kCK-112415.jpg 5 119 119

Jednoduchou řečí obrázků vypráví renomovaná autorka a ilustrátorka dětských knih Rotraut Susanne Bernerová příběhy všedního dne, obratně a vtipně splétá dohromady drobné epizody. "Malý čtenář" může v knížce hledat postavičky a zvířátka a sledovat co dělají od první do poslední stránky. Kudy chodí teta Květa, kde si kluk Ondra bude hrát s kamarády nebo co dělá ve městě liška.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Pro nejmenší
Vydáno: , Paseka

Frühlings-Wimmelbuch , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jaro - Obrázkové příběhy. Přihlašte se a napište ho.

MarkétaI.
18.01.2024 5 z 5

Krásná obrázková kniha. Větší formát a pevné desky jsou určitě k plusu. Dceru, a vlastně i mě, tento typ knih baví. Určitě doporučuji.

Jeninas
19.11.2023 5 z 5

Moje 1.5 roční dcera si knihu ihned zamilovala, takže sérii postupně pořizujeme do osobní knihovny. Zabaví nás obě na dlouhé hodiny. V tomto díle Míšu nejvíce nadchli popeláři, mě pak dějová linka okolo zahozené slupky od banánu :-D.

eliska2106
08.08.2023 5 z 5

Boží série knížek. Máme moc rády, jak na sebe navazují místa i podstavy, že jsou knížky do detailů propracované a hravé.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jaro - Obrázkové příběhy v seznamech

v Právě čtených1x