Rod země a krve přehled

Rod země a krve https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/491433/bmid_rod-zeme-a-krve-rAe-491433.jpg 5 1548 1548

Začátek temné fantasy trilogie od autorky bestsellerové série Skleněný trůn Bryce měla perfektní život, skvělou práci a na programu jeden legendární večírek za druhým, jenže pak démon zavraždil její přátele a ona zůstala sama a zlomená. Když údajný zabiják skončí za mřížemi, ale zločiny pokračují, Bryce se pustí do vyšetřování. A hodlá se pomstít. Spolu s Huntem, padlým andělem obdařeným brutální silou, sestoupí do podsvětí města, které rozežírá temnota. Dokážou se zlu postavit dřív, než pohltí vše, na čem jim kdy záleželo?... celý text

Literatura světová Fantasy
Vydáno: , CooBoo

House of Earth and Blood , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rod země a krve. Přihlašte se a napište ho.

aneta8wdx
12.05.2024 5 z 5

(SPOILER) Mám Maas moc ráda. Obdivuji její fantazii se kterou tvoří nové, velmi propracované světy. Mám od ní přečtené Dvory, které byli úžasné, ale tohle byla teda jízda. Prvních několik desítek stran jsem tápala, než jsem se zorientovala a chytla styl, ve kterém je kniha napsaná, pak ale dostal příběh spád a kniha se četla skoro sama, přes to, že má skoro 800 stran. No a ten závěr? Obrečela jsem ho hned několikrát . Jen je mi líto Bryce a Hunta, že jim nebyla dopřána pořádná "chvilka"

Teea
16.04.2024 5 z 5

Pro mě toto byla první kniha od autorky, nevím, jestli bylo potřeba číst předchozí knihy, ale mně to takhle stačilo.
Kniha mě bavila od začátku do konce - líbí se mi autorčin styl psaní, byl rychlý. Tuhle sérii určitě dočtu, asi i mrknu na ostatní knihy.

zatoulane_knihy
06.04.2024 4 z 5

°

PŮLNOČNÍ MĚSTO
ROD ZEMĚ A KRVE

Knížka mě na první pohled odradila svým počtem stran. Začátek bylo pro mě opravdu těžké čtení. Ale po jedné velké události, se mi to začalo číst úplně samo. Pak stránky ubývaly úplně samy.

Dvě nejlepší kamarádky, jedna vlkodlak, druhá napůl víla a člověk, které žijí hlavně okamžikem, jsou nerozlučná dvojka. Jedna má určenou budoucnost s velkým B a druhá, které většina lidí tvrdí, že se neměla vůbec narodit.

Pak se vše pro obě změní. Nastane situace, ve které se ovšem objeví romantická linka, kdy se hlavní hrdince do života připlete anděl.

Vztah který každý den se mezi nimi mění a názory na druhého mění, je zároveň vtipné a bere dech.

50 nejčtenějších knih letošních prázdnin (2022)

04.09.2022

10 nejprodávanějších eknih (říjen)

01.12.2020

10 právě čtených knih podle uživatelů (listopad)

15.11.2020

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

S láskou je všechno možné.

„Tak jdeme. Ať mají naši předci důvod otáčet se v hrobě.“ - Bryce (str. 64)

„Stát se navěky sluhou těch, které toužili svrhnout, byl osud horší než smrt.“ - Isaiah (str. 82)

Více citátů z knihy najdete u autora.

Ocenění knihy (3)

2020 - Goodreads Choice Awards (Best Fantasy)
2020 - HumbookAwards (Nejlepší fantasy nebo sci-fi kniha roku)
2020 - HumbookAwards (Young adult kniha roku)

Kniha Rod země a krve v seznamech

v Právě čtených77x
v Přečtených1 959x