Rozchodové řízení přehled

Rozchodové řízení
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/521487/bmid_rozchodove-rizeni-X2C-521487.png 4 76 76

Humorný a napínavý román, ve kterém se hlavní hrdina odmítá vyrovnat s rozchodem a využije všech prostředků k tomu, aby získal nazpět srdce své ex. Jak se vyrovnat s rozchodem? Jednoduše ho neakceptovat a pokusit se nekompromisně získat svou ex zpět. Takový je cíl hlavního hrdiny Erika. Své úsilí musí navíc znásobit, když se dozvídá, že si jeho bývalá bude za pár týdnů brát někoho jiného. V odboji proti svatbě Erik využívá všechny možné prostředky – peníze, služby hackerů, přátele, a to bez ohledu na vedlejší škody. Dokonce se rozhodne nevěstu demonstrativně unést přímo ve svatební den. Podaří se mu uspět, nebo to celé skončí katastrofou?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rozchodové řízení. Přihlašte se a napište ho.

maminaOlina
27.05.2024 5 z 5

čekala jsem odpočinkovou knihu a místo toho jsem se snažila vmyslet do mysle kluků

AnnaR.
19.03.2024 1 z 5

Absolutní kravina, víc k tomu nemám co napsat.

drzaja
11.03.2024 1 z 5

Knihu jsem si koupila na základě zdejších recenzí a lituju peněz. Tohle se mi stává málokdy, ale knížka je opravdu špatná, nepřehledná, blbě napsaná s trapnou zápletkou.

Tip na dárek pod stromeček: český román v raritním žánru humor/thriller

17.12.2023

Když si láska nevybírá, musí jít karma a morální stravitelnost do prdele

19.10.2023

Nepřehlédněte českou novinku v netradičním žánru komedie/thriller

02.10.2023

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Rozchodové řízení v seznamech

v Právě čtených1x