Sanctus přehled

Sanctus https://www.databazeknih.cz/img/books/92_/92710/sanctus-92710.jpg 4 233 233

Ruinská trilogie série

Mysteriózní thriller o hrůzyplném tajemství, které střeží podivný mnišský řád sídlící v tisíce let staré svatyni v nitru hory – a které je nyní blízko prozrazení. Celý svět totiž skrze televizní kamery přihlíží, jak neznámý mladý mnich vyšplhá na vrcholek citadely, stojí zde několik hodin s rozpaženýma rukama, a potom skočí. Na co chtěl svou smrtí upozornit? Proč se mniši snaží chránit své tajemství, svůj Sakrament, jakýmikoliv prostředky? A co je oním Sakramentem, který obyvatelům hory záhadně prodlužuje život? Odpověď sahá až do časů stvoření světa... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Knižní klub

Sanctus , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sanctus. Přihlašte se a napište ho.

m2056
07.09.2023 5 z 5

První díl série se čte dobře příběh je zajímavý škoda jen že musíte shánět další knihu uvítal bych když to bude tři knihy v jedné.

katushah
18.06.2023 4 z 5

Dobře se to četlo. Tuhle tématiku mám ráda. Akorát teda to finále je dost podivný. Zkusim si přečíst další díl, jak se to bude dál vyvíjet.

Tyet
08.12.2022 odpad!

Tato kniha byla ještě PŘED VYDÁNÍM prodána do 40 zemí světa! To je skutečně zcela mimo mé chápání, protože je naprosto blbá. Slátanina stříleček, soft ezoteriky pro masy a jakési pofidérní "historie", kde prastaré tajné texty mají formu i obsah facebookových mouder. Ale lid si to patrně žádá, jiné vysvětlení nemám.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Sanctus v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech1x

thrillery mnichové, mniši mysteriózní, mystéria

Simon Toyne
britská, 1968