Rebelské srdce přehled

Rebelské srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397197/bmid_rebelske-srdce-CWt-397197.jpg 4 728 728

Rush Duet série

< 2. díl

Po šokujícím závěru Rebelského dědice přichází pokračování příběhu Rushe a Gii ve druhém dílu s názvem Rebelské srdce. Jak si pokazit jinak skvělé léto v Hamptons: Vyspat se se šéfem. Splněno. Utratit všechny peníze za nájem, který si nemůžete dovolit. Splněno. Jak na konci léta odejít od muže, kterého milujete: … Dám vám vědět, až na to přijdu.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Rebel Heart , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rebelské srdce. Přihlašte se a napište ho.

LenkaStr
01.03.2024 3 z 5

Pokračování pohádky, nebo lépe řečeno její druhá půlka. Upřímně moc nechápu, proč to bylo nutné dělit do dvou knih.

Monni
26.01.2024 4 z 5

Tohle duo autorek mi sedí a ráda čtu jejich knihy. Sice mi od prvního dílu bylo jasné, kdo je otec a jak to vlastně celé dopadne (ostatně jako u každé knihy tohoto žánru), ale i tak mě kniha bavila a přečetla jsem ji za jeden den. Takových chlapů jako Rush je opravdu málo a to je škoda. Jediné co mě tak napadlo bylo, že by se to vlastně klidně vlastně vešlo do jedné knihy, kdyby se nějaké zbytecnejsi pasáže vyhodily, ale to je jen můj názor a nijak mi to ani nevadí.

LenkaNovotna32
17.01.2024 4 z 5

Malo kedy sa stava ze spojenie dvoch autoriek vyprodukuje niečo originálne. No opak je pravdou,kniha je proste skvela, zhltla som ju za jeden deň, ma vsetko co potrebujete.Zo začiatku to sice bolo take ťažkopádne ale potom sa to rozbehlo a kym nebolo 6 hod rano tak som sa nezastavila. Uzila som si sexi, napinavy, totalne vtipny pribeh.

10 nejprodávanějších eknih (červen)

03.07.2019

Knižní novinky (22. týden)

26.05.2019

Očividně existují situace, které nikdy nepochopíme, dokud se nestaneme jejich součástí.

Kniha Rebelské srdce v seznamech

v Právě čtených6x